Skip to main content
Apžvalgos

13-ąjį kartą Subačiuje linksmino šventė „Kur dvi širdys – ten pora“

By 25 kovo, 2019No Comments

   Kovo 24-osios sekmadienis dovanojo ne tik saulėtą orą, bet tradicinę dainų ir muzikos šventę „Kur dvi širdys – ten pora“. Šis renginys džiugina subatėnus ir svečius jau tryliktąjį kartą, o scenoje pasirodo kolektyvai iš visos Lietuvos. Palaikyti dalyvių ir pasimėgauti gražiomis dainomis atvyko aktyviai kultūrą palaikantis Subačiaus seniūnijos seniūnas Vidmantas Paliulis ir Kupiškio rajono vietos veiklos grupės administravimo vadovė Neringa Čemerienė. Malonu, jog šią šventę sutiko parenti ir kraštiečiai – Igno Jackevičiaus bitynas „Brolių medus“.
   Šių metų šventę atidarė ypatingos damos – LRT televizijos projekto „Du balsai – viena širdis“ finalistės, antrosios vietos nugalėtojų duetas – Gražina Krikščiūnienė ir Reda Venediktova. Po šio dueto pasirodymo scenoje po du kūrinius atliko: Kupiškio KC Subačiaus padalinio moterų vokalinis kvartetas „Luknė“ bei Zinos Jėčiuvienės ir Irenos Jėčiuvienės duetas (vad. Irena Jėčiuvienė), vyrų vokalinis – instrumentinis trio iš Biržų (vad. Juozas Petronis), Anykščių kultūros centro Leliūnų skyriaus vokalinis kvartetas (vad. Irena Kuliavienė), šeimyninis dainuojamosios poezijos duetas, atliekantis savos kūrybos dainas, Laima ir Artūras Aukštuoliai, Anykščių kultūros centro Ažuožerių skyriaus romantinio dainavimo grupė „Romantika“ (vad. Alvyda Simanonienė), Kupiškio KC Šimonių padalinio moterų vokalinis ansamblis (kvartetas) „Šilagėlė“ (vad. Viriginija Skupienė), Biržų rajono Anglininkų kultūros namų vyrų duetas – Valdemarą Meženskas ir Artūras Aukštuolis (vad. Laima Aukštuolienė) ir Biržų rajono Papilio kultūros namų moterų vokalinis kvartetas „Rovėjūnės“ (vad. Vigilija Macienė).
   Laikas nejučia prabėgo ir nusinešė kupiną skrynią jausmingiausių ir gražiausių dainų. Kiekvienam kolektyvui buvo įteiktos dovanos ir Kupiškio kultūros centro direktorės padėkos raštai. „Kur dvi širdys – ten pora“ iki kitų metų buvo uždarytas su jungtine dalyvių ir žiūrovų sudainuota daina „Dainuokim po du“. Renginį vedė Kupiškio kultūros centro Informacijos ir sklaidos skyriaus vadovė Karolina Vaižmužytė.

Kupiškio kultūros centro informacija
Albinos Kavaliauskaitės nuotraukos

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio