Skip to main content
Apžvalgos

Prabėgo tradicinė rudens šventė „Obuolynė Alizavoje“

By 24 spalio, 2017No Comments

   Jau keletą metų iš eilės švenčiama rudens šventė „Obuolynė Alizavoje“. Tradicine tapusi šventė šiais metais išsiplėtė, nes buvo organizuojama kartu su Alizavos skyriaus „Sodžius“ ūkininkėmis. „Obuolynėje“ sulaukėme daugybę svečių: su didžiuliu pyragu atvyko Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas, Kupiškio kultūros centro direktorė atvežė pilną pintinę raudonskruosčių obuolių, Kupiškio rajono savivaldybės tarybos narys Ričardas Kriovė su saldžiomis dovanėlėmis ir Alizavos seniūnė Raminta Ribokaitė prikepusi pyragėlių su obuoliene…
   Nors šiais metais Alizavoje obuolių mažokai uždėrėjo, tačiau pyragų ir kitokių patiekalų iš obuolių netrūko. Šeimininkų patiekalai buvo įvertinti ir visoms įteiktos nominacijos. Taip pat dalyvės susirungė galvosūkio apie obuolius rungtyje.
   Nuotaikingą programą padovanojo kolektyvas iš Rokiškio raj. Skemų soc. globos namų, kapela „Skemena“, Armonikieriai Jonas Ragauskas ir Jonas Karinauskas bei lygiai metus gyvuojanti Kupiškio kultūros centro Alizavos padalinio kapela „Brigadėla“.
   Vakaronės metu visi šventės dalyviai ragavo šeimininkių iš Laičių, Palevenėlės, Alizavos pagamintus patiekalus iš obuolių.

Kupiškio KC Alizavos padalinio informacija

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio