Skip to main content
Apžvalgos

2015-uosius palydint, 2016-uosius pasitinkant

By 6 sausio, 201621 gegužės, 2016No Comments

Vieni žiemos laukia su nekantrumu, nes tik tada galima pamatyti Kalėdų Senelį ar bent jau gauti jo paliktas dovanas. Kitiems džiaugsmą kelią faktas, kad gruodžio 31 – ąją su būriu draugų linksmai sutiks naujus metus. Kaip juos sutikti, kiekvienas susigalvoja skirtingai. Lietuvių liaudies prietarų lobynas siūlo įvairiausių būdų, kaip palikti senus metus ir sutikti naujus, kad jie būtų sėkmingi bei laimingi. Keletas jų: Naujųjų metų išvakarėse patariama būti kuo malonesniems, draugiškesniems, atjausti kitą. Tuomet šios gerosios savybės lydės visus metus. Arba merginoms, kurios nori ištekėti, turi pabučiuoti ūsuotą vyrą. Vienok, kiekvienas esame savo gyvenimo kalviai, tačiau įprasta žinoti, kad darydamas gerą, pozityvus bumerangas sugrįžta atgal. Geriems darbams, įvykiams paminėti Kupiškio rajono savivaldybė kartu su Kupiškio savivaldybės kultūros centru 2016 m. sausio 6 – ąją sukvietė kupiškėnus ir miesto svečius į renginį „2015-uosius palydint, 2016-uosius pasitinkant“.

Renginys prasidėjo Kupiškio kultūros centro pučiamųjų orkestro muzika (vad. Saulius Laucius), kiek vėliau kalėdinį kūrinį atliko kamerinis choras „Cantus vita“ (vad. Marijanas Remeikis). Trijų karalių dieną įvykusio puikaus renginio vedėjai režisierė Nijolė Ratkienė ir Kupiškio P. Matulionio progimnazijos direktorius Rimvydas Latvys ant scenos sukvietė visus dalyvavusius konkurse „Šventiškiausia nuotaika 2015“. Kupiškio rajono savivaldybės ir NVO koalicijos inicijuotas konkursas siekė paskatinti įstaigas puošti pastatus, vitrinas ir taip gražinti Kupiškio miestą kalėdiniu laikotarpiu. Padėkos raštus už dalyvavimą įteikė Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas, o jam padėjo šokio kolektyvo „Račiupėlis“ (vad. Joana Jankauskienė) merginos. Pirmąją vietą už puošniausius kalėdinius lauko papuošimus laimėjo Kupiškio technologijų ir verslo mokykla.

Renginio metu buvo apdovanoti ir mieli mažyliai, kurie pirmieji gimė 2015 – aisiais metais. Iškilmingai apdovanoti vardiniais stikliniais suvenyrais Kupiškio gyventojai, įmonių atstovai, kurie savo veikla įdeda svarbu indelį į miesto gyvavimą: Kunigui Vladui Rabašauskui už dvasinę stiprybę, Palmai Skrebienei už savanorystę padedant neįgaliesiems, Juozui Uldukiui už metų nuopelnus, Gabrielei Andrijauskaitei už puikius rezultatus respublikiniame piešinių konkurse „Senų daiktų istorija“, UAB „Dinos Baltic“ direktoriui Algirdui Valiušiui ir UAB „Ukmega“ direktoriui Regimantui Šulciui už paramą Kupiškio miesto kalėdinei puošybai.

Šventinį renginį vainikavo balsingosios grupės „el Fuego“ koncertas, kuris maloniai suvirpino sielas ir leido pasimėgauti gyvai skambama muzika.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  
Kupiškio kultūros
centro informacija
kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio