Skip to main content
Apžvalgos

2017-ieji metai Kupiškio kultūros centre palydėti su „Snieguole“

By 2 sausio, 2018No Comments

                    Dar vieni metai pakeitė kitus – tikėtina, kad dar geresnius. Sustoję ant šimtmečio slenksčio kūrybinė komanda iš Kupiškio, Rokiškio ir Vilniaus, su režisiere Neringa Daniene priešakyje, su trenksmu palydėjo 2017-uosius metus parodydami net keturis muzikinio spektaklio „Snieguolė“ spektaklius.

                      Senųjų metų palydų spektaklio tradicija Kupiškyje prasidėjo 2015 m. gruodį ir nuo to laiko kasmet pritraukia būrį savanorių, meno mėgėjų kolektyvų. Šiais metais, gruodžio 30 d., Kultūros centre nuaidėjo viena gražiausių laikų pasakų – „Snieguolė“, tiesa, tik modernesnės ir šiuolaikiškesnė jos versija. Pagrindinius vaidmenis atliko: Lietuvos teatro ir kino aktorius, renginių vedėjas, grupės „Liūdni slibinai“ narys ir TV viktorinos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ vedėjas Dominykas Vaitiekūnas (nykštukas), talentinga Kupiškio krašto atlikėja, realybės šou „Aš – superhitas“ dalyvė Valda Ridikaitė (snieguolė) ir Kupiškio kultūros centro Šepetos laisvalaikio salės kultūrinės veiklos vadybininkė, muzikantė Vaiva Mališauskienė (ragana), Kupiškio rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Vytautas Knizikevičius (karalius). Atlikėjams padėjo vokalo pedagogas Povilas Meškėla ir muzikos redaktorius – Vladas Kovaliovas.

                      Įspūdingą scenografiją kūrė: menininkas Marius Skrupskis, Kupiškio kultūros centro dailininkė Ingrida Rudzinskienė, floristė Jolanta Koncevičienė. Spektaklio aktorių, šokėjų kostiumais ir aprangomis pasirūpino Kultūros centro darbščioji ir kūrybingoji siuvėja Juzefa Dyrienė, UAB „Merkada“ ir draugai – Rokiškio kultūros centras, o šokio judesius tobulinti padėjo Vilniaus šokių studijos BE GOOD vadovas – choreografas Mantas Svirkys ir choreografės Imina Puipaitė, Joana Jankauskienė.

                      Įvykus paskutiniam spektakliui Kupiškio kultūros centro direktorė, tą vakarą buvo neatpažįstama ir pasivertusi į fėją, įteikė spektaklio režisierei N. Danienei simbolinę obuolio formos puokštę. Žiūrovai plojo atsistoję, o žavieji ir šaunieji nykštukai netvėrė džiaugsmu ir juo pasidalino su režisiere ją pergalingai kilnodami aukštyn.

                      Nuoširdžiai dėkojame visiems savanoriams, kolektyvams, atlikėjams, aktoriams, darbuotojams už išlietą triūsą repeticijų metu ir bendrų pastangų dėka sukurtą gražią šventę.

Kupiškio kultūros centro informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio