Skip to main content
Apžvalgos

Adomynės taurės šaškių turnyras, skirtas Kovo 11-ajai

By 13 kovo, 2018No Comments

   Kovo 11-ąją Adomynė pasitiko rimta ir susikaupusi: Adomynės kaimo bendruomenė ir Kupiškio Kultūros centro Adomynės padalinys į Adomynės dvarą Nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėti kvietė Šimonių seniūnijos šaškininkus. Jie prie 15 šaškių lentų turėjo išsiaiškinti, kas geriausiai išmano šio smagaus žaidimo subtilybes kovodami dėl Adomynės taurės ir medalių. Deja, kaimynai į kvietimą neatsiliepė, bet susirinkę beveik 30 adomyniečių šventinę popietę tikrai smagiai praleido laiką.
   Turnyro organizatoriai turėjo sparčiai suktis, kad spėtų registruoti dalyvius ir fiksuoti rezultatus. Visi dalyviai buvo suskirstyti net į keturis pogrupius, o po to stipriausieji jau pradėjo kovas dėl nugalėtojo vardo. Paaiškėjo, kad šaškėmis geriausiai moka žaisti draugiška Gaudento ir Marijos Kuncių šeimyna: Tadas, Julius apdovanoti bronzos ir sidabro medaliais, Brigitai atiteko turnyro rėmėjos Daivos Mažylienės prizas už 4 vietą – jos rankų darbo suvenyrinė vaza, o tėtis su mama irgi pateko į geriausiųjų aštuntuką. Mažoji Gabrielė džiaugėsi saldžiuoju prizu ir kartu su mamyte Inga buvo pačios aistringiausios sirgalės. Na o esant lygiam rezultatui dėl geresnio pasiektų pergalių ir pralaimėjimų santykio Adomynės taure ir aukso medaliu apdovanota šaškių žaidimo entuziastė, Kupiškio rajono šaškių klubo narė Zita Vilimienė.
   Dėkojame visiems, kurie Kovo 11-ąją susibūrėme kartu ir parodėme, kad atkurtoje Lietuvoje gyvena sumanūs ir vieningi žmonės, nes būtent toks ir yra šaškių sportas.

Kupiškio KC Adomynės padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio