Skip to main content
Apžvalgos

Adventinis vakarojimas „Saulė ant elnio ragų“

By 19 gruodžio, 201622 gruodžio, 2016No Comments

Nors mūsų žemės nedengia baltas, minkštas sniego paklotas, o kiekvienos dienos gamta labiau rudeniška nei žiemiška, mes gyvename gražiu, viltingu Šv. Kūčių ir Kalėdų laukimu. Šis laikas pasikeitimus atnešęs į gamtą, daug jų ir įvairių atnešė  į mūsų širdis.

Nepilnas Advento mėnuo jau bebaigiąs praeiti, tačiau trečios savaitės penktadienio vakaras Subačiuje buvo kitoks – ypatingai jaukus, alsuojantis nuoširdumu,  bendruomeniškas. 
Į Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinį atvyko kolegos, tačiau to vakaro svečiai – Kupiškio kultūros centro folkloro ansamblis „Kupkėmis“ (vad. Alma Pustovaitienė) bei folkloro ir paminklosaugos klubas „Jaunimo Romuva“ (vad. Daiva Palionienė). Adventinė programa kupina dainų, šokių, pasakojimų bei gražių linkėjimų belaukiant Šv. Kalėdų, susirinkusiems nuoširdžiai patiko, nes visi kartu, pakviesti vadovės Almos Pustovaitienės, dainavo, sukosi šokių rateliuose. Toks gražus, patriotiškų, mylinčių savo kraštą ir tradicijas, žmonių tarsi vienos didelės šeimos, susibūrimas, kiekvienam dar labiau sustiprino pakylėtą, dvasinį švenčių laukimą. Juk  adventas – tai metas, kai tiesiami nauji keliai ir lyginami, atnaujinami seni, pamiršti keliai: vaikų pas tėvus, tėvų pas vaikus, pas buvusius ir esamus  kolegas, pas kaimynus, vienišus, apleistus žmones. Adventas – tai susitaikymo, laukimo ir nors labai mažų, bet gerų darbų atlikimo metas.

Visiems linkime nuotaikingo Kūčių vakaro, švento susikaupimo Šv. Kalėdų rytą ir žadančios vilties spindulių ateinančiuose Naujuosiuose Metuose.

Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio