Skip to main content
Apžvalgos

Akcijomis ir renginiais turtingas kovo mėnuo Naiviuose

By 24 kovo, 201828 kovo, 2018No Comments

   Kovo 16 d. įvyko akcija „Padovanokim 100 namelių sparnuotiems draugams“, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100-mečiui. Šią akciją organizavo Naivių kaimo bendruomenė, Naivių laisvalaikio salė ir Naivių biblioteka. Visą mėnesį kaimo gyventojai gamino inkilėlius ir kovo 10 d. juos visus sunešė į Naivių kaimo bendruomenės namus. Kovo 16 d. šie inkilėliai buvo kabinami Naivių kaimo parke ir kitose kaimo vietose, likę inkilėliai buvo išdalinti kaimo gyventojams, pasikabinti prie savo namų.
   Daugiausia inkilėlių pagamino Tatkonių kaimo gyventojas Saulius Lipkys su šeima ir Saulius Šližauskas iš Naivių kaimo. Prie akcijos prisidėjo ir Kupiškio mokyklos „Varpelis“ neįgaliųjų vaikų grupė, pagaminusi ir atvežusi 10 inkilėlių.
   Artėjant vienai gražiausių pavasario švenčių – Šv. Velykoms – naiviečiai suskubo joms ruoštis. Kovo 20 d. tradicinio velykinio medžio papuošimui gamino dekoratyvinius kiaušinius iš balionų, bendradarbiaudami kartu su Kupiškio mokykla „Varpelis“ gamino velykines dekoracijas.
   Kovo 21 d. vyko edukacinis renginys „Dekupavimo menas ant margučių“, kurį vedė, Asta Tarozienė. Renginį filmavo Lietuvos televizija ir parodė laidoje „Lietuva tiesiogiai“.
   Kovo 23 d. įvyko tęstinis renginys „Velykinių dekoracijų gamyba“. Renginio dalyviai gamino įvairias puošmenas Velykų medžiui papuošti. Viso sukurta 100 spalvingų kiaušinių, kuriais buvo papuoštas Velykų medis, esantis Naivių laisvalaikio salės kieme. Renginio metu taip pat sulaukta ir televizijos dėmesio, filmavo LNK televizija.

Kupiškio KC Naivių laisvalaikio salės informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply