Skip to main content
Apžvalgos

Alizavoje paminėta Tarptautinė teatro diena

By 29 kovo, 2017No Comments

2017 m. kovo 25 d. Alizavos padalinyje vyko Teatro dienos minėjimas. Kol rinkosi dalyviai į šventę, visi norintys galėjo pamatyti eksponuojamą  Alizavos teatro 17 metų veiklos nuotraukų parodą „Susibūrę nuo 1970 metų“.

Vedančioji Alizavos miestelio bibliotekininkė Laimutė Dešrienė renginį pradėjo aktoriaus, režisieriaus Konstantino Stanislovskio žodžiais:

„Jei žemėje yra stebuklų, tai jis vyksta teatre…“. Teatre nebūna senų spektaklių, būna tik nauji žiūrovai. Vedančioji visus susirinkusiuosius artimiau supažindino su Alizavos teatro mėgėjų kolektyvo veikla, jų dalyviais. Renginyje dalyvavo vieni iš pirmųjų teatro veikloje artistai Aldona ir Petras Trainiai. Taip pat buvo paminėti jau pastatyti spektakliai. Visus išėjusius artistus pagerbėme tylos minute.

Susirinkusiems buvo parodytas Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Kupiškio filialo spektaklis-komedija „Gyvenimas – mokykla“ (režisierė Janina Lukauskienė).  Su teatro diena svečius ir vietinius aktorius pasveikino Alizavos kultūrinės veiklos vadybininkė, Teatro mėgėjų kolektyvo vadovė – Jolanta Užusienienė.

Po renginio teatro mylėtojai dalijosi prisiminimais, įspūdžiais prie vaišių stalo.

Nuotraukų paroda „Susibūrę nuo 1970 metų…“ veiks Alizavos miestelio bibliotekoje iki balandžio 25 d.

Kupiškio kultūros centro Alizavos padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Jolanta Užusienienė ir

Alizavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė Laimutės Dešrienės informacija

Nuotraukos: Aistės Zablockytės

 

 

 

 

 

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio