Skip to main content
Apžvalgos

Alizavoje suskambėjo 9-oji respublikinė kapelų šventė

By 15 gegužės, 201618 gegužės, 2016No Comments

IMG_9054

Lietingą gegužės 15-osios dienos sekmadienio dangų suskubo išblaškyti ir gerą nuotaiką dovanoti 9-oji respublikinė kapelų šventė „Nebus tykus vakarėlis“. Kupiškio kultūros centro Alizavos padalinyje vykstanti tradicinė šventė kasmet sulaukia talentingų muzikantų ir liaudies muzikos mylėtojų žiūrovų gretose.

Šių metų „Nebus tykus vakarėlis“ savo atvykimu pagerbė ir gražių žodžių kapelų šventei nestokojo Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas, Kupiškio kultūros centro direktorė Jolita Janušonienė, Biržų – Kupiškio rinkimų apygardos kandidatė į LR Seimą – Irutė Varzienė bei Alizavos seniūnijos seniūnė Raminta Ribokaitė.

Šventinę popietę pradėjo svečiai iš Rokiškio, tai liaudies muzikantų duetas – Kristina Šarkaitė ir Vytautas Statulevičius. Jų rankomis atliekama liaudies muzika suskambėjo dėka net penkių instrumentų: saksofono, lūpinės armonikėlės, mandolinos, armonikos ir koncertinos. Muzikinę programą tęsė Biržų kultūros centro liaudies kapela „Kaziuko kapela“ (vad. Kazys Baronas), kurios atliekami kūriniai linksmai išjudino susirinkusią publiką. Garsiai ploti ir linguoti privertė Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio energingoji kapela „Ciongas“ (vad. Darius Jakštonis). Rokiškio rajono Kriaunų kultūros namų kapela (vad. Alvydas Fijalkauskas) dovanojo ne tik nuotaikingus kūrinius, bet ir pristatė įdomią savo krašto istoriją. Pasvalio rajono Saločių kultūros namų kapela „Tindiriuška“ (vad. Jonas Gasparėnas) žiūrovus užbūrė meksikietiškomis ir latviškomis melodijomis. Viso renginio metu gerą nuotaiką garantavo humoristės iš Antašavos „Antašavos panos“.

Kapelų šventės pabaigoje Kupiškio kultūros centro Alizavos padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Jolanta Užusienienė kartu su mėgėjų meno kolektyvų vadovu Rimvydu Kirstuku, dalyviams įteikė padėkos raštus bei simbolinę, geriausių linkėjimų kupinus duonos kepalus, kuriuos pagal autentišką receptą ir su didžiausia meile iškepė vietinių gerbiama alizavietė. Nuotaikingą šventę vainikavo bendra nuotrauka ir nuoširdūs linkėjimai susitikti lygiai po metų, tikima, kad jau tarptautinėje kapelų šventėje „Nebus tykus vakarėlis“.

Kupiškio kultūros centro informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio