Skip to main content
Apžvalgos

Almanto Kunsko parodos „Spalvos ir linijos duetas“ atidarymo šventė Lukonyse

By 12 gruodžio, 201813 gruodžio, 2018No Comments

   Įžengėme į paskutinį šių metų mėnesį – gruodį. Nepastebimai greitai tirpsta paskutinio šių metų mėnesio dienos, todėl norisi nors trumpai akimirkai stabtelėti ir padovanoti žmonėms savo kūrybos, minčių ir svajonių žiupsnelį.
   Almantas Kunskas – tikras lukonietis. Čia jis baigė pradinę mokyklą. Veliau pradėjo lankyti Subačiaus gimnaziją ir sutiko nuostabų žmogų – dailės mokytoją Genią Vaičikauskienę. Mokytoja buvo tas žmogus, kuris įkvepė Almantą kūrybai, supažindino su keramikos darbų ypatumais. Jaunasis kūrėjas labiau linkęs į grafikos darbus, tai atsispindi ir jo kūryboje. Kurdamas grožį Almantas atsisikleidžia ne tik piešiniuose ,bet ir floristinių kostiumų kūryboje.
   Kaip sako autorius: ,,Dailė man tuo ir įdomi, kad gali pamatyti pasaulį drobėje ar lape, pajusti ypatingus iki širdies gelmių veriančius jausmus, su jais susitapatinti, nesijausti toks vienišas.Menas leidžia atitrūkti nuo savęs ir rasti išgyvenančių panašius jausmus. Mano kūryba neša savotišką pasaulio matymą, daugelis darbų yra iliustratyviniai, sukurti norint perteikti ypatingą jausmą – džiaugsmą, kurio šiandieną taip pasaulyje maža. Kasdieną matome pilkas spalvas ir tamsius atspalvius. Mano siekis šiandieną jums atskleisti kitokį požiūrį. Noriu priversti jus nusišypsoti, noriu kad pajustumėtę tą sparnuotą šilumą“.
   Į parodos atidarymo šventę susirinko didelis būrys klasės draugų. Kūrybinės sėkmės ateityje linkėjo šventės svečiai: Subačiaus seniūnijos seniūnas Vidmantas Paliulis, Subačiaus gimnazijos direktorė Vida Šeškuvienė ,Subačiaus gimnazijos mokinių taryba, dailės mokytoja Genia Vaičikauskienė, Subačiaus padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Inga Dovydėnienė, viešnios iš Panevežio r. Tiltagalių ir Geležių kultūros centrų, Lukonių kaimo bendruomenės pirmininkas Antanas Sutkus, giminės ir draugai. Parodos ,,Spalvos ir linijos duetas“ atidarymo šventę praskaidrino gitaristas Matas Sankauskas ir solistė Austėja Guiskytė bei sveikinimo dainas dovanojo Panevežio r. Geležių kultūros centro duetas Jovita Barolienė ir Rasa Putauskienė.
   Dėkodamas visiems atvykusiems į parodos atidarymo šventę Almantas Kunskas linkėjo kuo daugiau šviesių ir sodrių spalvų surasti savo kasdienybėje ir į žmones eiti atvira širdimi.

Kupiškio KC Lukonių laisvalaikio salės informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio