Skip to main content
Apžvalgos

Antano Tušlos fotografijų parodos „Pakelk akis į dangų“ pristatymas Lukonyse

By 17 birželio, 201919 birželio, 2019No Comments

   Karštos vasaros saulės nušviesta birželio 14 d. popietė buvo tarytum atgaiva sielai. Į Lukonių laisvalaikio salę rinkosi žmonės, kurie neabejingi gamtos ir dangaus grožiui. Tai vidinė sielos ir gamtos harmonija, įprasminta ir užfiksuota Antano Tušlos fotografijose. Parodos autorius gimė ir augo Uoginių kaime. Jaunystėje svajojo būti fotografu ir mokytis šios profesijos, bet gyvenime viskas susidėliojo truputį kitaip. Daugelis lukoniečių Antaną pažįsta, kaip muzikuojantį žmogų, grojusį ne vienu instrumentu, ir ne viename kolektyve. Buvo laikas, kaip Antanas Tušla rodė lukoniečiams video filmus, o aparatūrą parūpino ir patikėjo jam tuometinis Antašavos kolūkio pirmininkas Albinas Vaižmužis. Bėgo metai ir atėjus gyvenimo brandai Antanas grįžo prie savo pomėgio fotografuoti. Tai pirmoji fotografijų paroda.
   Muzikinę dovaną parodos pristatymo metu padovanojo Biržų r. Šukionių kaimo bendruomenės muzikos grupė ,,Seni draugai“ (vadovas Antanas Meškonis) ir kupiškėnai bandonininkai Alfredas Buška ir Edvardas Kareiva.
   O grįžtančius namo lydėjo besileidžianti saulė ir dangus pasipuošęs purpuriniais debesėliais. Gal pastabi Antano akis suspėjo užfiksuoti ir šį dangaus vaizdą…

Kupiškio KC Lukonių laisvalikio salės informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio