Apžvalgos

Antrasis projekto „Už galimybę keistis“ renginys

By 9 rugsėjo, 2021 No Comments

Rugsėjo 4 d. vyko antroji projekto „Už galimybę keistis“ (projekto kodas 08.6.1-ESFA-T-927-01-0555), kurį finansuoja Europos socialinio fondo agentūra ir Kupiškio rajono savivaldybė, veikla.

Renginio vedančioji, projekto vadovė Inga Dovydėnienė, pristatė projekto tikslą, veiklas, pasidžiaugė, kad pirmame skelbtame fotografijų konkurse dalyvavo 16 dalyvių iš Kupiškio. Iš viso buvo atsiųsta virš 150 nuotraukų, atrinkus jas pagal konkurso kriterijus, dalyvavo 115 įvairių fotografijų. Fotografijos užfiksuotos pagrindinėmis trimis priemonėmis – fotoaparatu, telefonu ir dronu. Savanoriškai ir neatlygintai dirbusi komisija sudaryta iš profesionalių fotografų, kuriai vadovavo fotografė, kupiškėnė Giedrė Andrejevičienė, atrinko 25 labiausiai atitikusiais konkurso kriterijus, nuotraukas, kurios buvo pagamintos 40×60 formatu.

Apžvelgtos ir dalyviams pristatytos visos konkursui atrinktos fotografijos, kurių didžioji dalis buvo gamtos tematika, puikiai atpažįstamos Kupiškio miesto ir rajono vietovės, „pagautos“ ir užfiksuotos žmonių tarpusavio emocijos.

Popietę tęsė holistinės aromaterapijos žinovė, lektorė Jurgita Lukšienė, kuri pristatė edukacinę paskaitą-užsiėmimą apie magišką eterinių aliejų pasaulį. Iš tiesų, sužinota daug naujų, naudingų dalykų apie eterinių aliejų kokybę, paruošimą, saugų ir atsakingą naudojimą, jų poveikį emocinei ir fizinei sveikatai, pasąmonės pasauliui, o tai buvo ypač aktualu ir reikalinga, nes vėstantys orai, su virusais kovojančios imuninės sistemos tarsi nebyliai prašosi pastiprinamos.

Šią fotografijų parodą „Vasaros džiaugsmai“ kupiškėnai ir miesto svečiai galės išvysti rugsėjo 25 d. rudens šventės „Derliaus dėdė kviečia“ metu Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus aikštėje, vėliau fotografijų paroda „keliaus“ per Kupiškio viešosios bibliotekos padalinius.

Kupiškio kultūros centro informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply