Skip to main content
Apžvalgos

Kalėdinė aplinkos puošybos akcija Antašavoje

By 21 gruodžio, 201817 sausio, 2019No Comments

   Gruodžio  8 d. Kupiškio KC Antašavos laisvalaikio salė su savo puikiais partneriais –  Kupiškio r. savivaldybės viešosios bibliotekos Antašavos filialu ir Kupiškio r. Salamiesčio pagrindinės mokyklos Antašavos mokykla – daugiafunkciu centru – puikiai pasidarbavo Antašavos moksleivių  ir jaunimo inicijuotoje kalėdinėje akcijoje, puošiant mokyklos – daugiafunkcio centro aplinką.

   Visi bendromis pastangomis  kūrė grožį: vieni  gamino karkasinę eglę, kiti eglutei žaisliukus, ant medžio  skritulio piešdami piešinius ir atspausdindami trafaretinius paveikslėlius. Prie eglės gamybos prisidėjo  beveik  visi mokyklos – daugiafunkcio centro mokiniai. Išpuošę eglę savo gamybos žaislais  ir elektrinėmis girliandomis, buvo sukurta šventinė instaliacija ir užbaigta  kalėdinės puošybos akcijos pirmasis etapas.

   Gruodžio 20 d.  pratęsta aplinkos puošybos akcija. Savos gamybos žaisliukais papuošta eglutė ir į Antašavos miestelio aikštę „atvilioti“ trys  devyniaragiai elniukai, kurie jaukiai įsitaisę prie eglutės, atneša ant ragų saulę, turtą ir gerovę.

  Dėkojame iniciatyviam jaunimui bei visiems, kurie prisidėjo prie šventinės akcijos.

Kupiškio KC Antašavos laisvalaikio salės informacija

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio