
Rugsėjo 15 d. prie Šimonių girininkijos rinkosi visi grybavimo mėgėjai. Nors šiais metais grybų nedaug, bet grybavimo entuziastų netrūko. Viskas prasidėjo nuo orientacinių – grybavimo rungtynių. Pasiskirstę komandomis po 3-4 žmonės keliavo į mišką, vieni į jau sau žinomas vietas, kiti į dar nepažintą girią. Labai puiku, kad niekas nepasiklydo ir visi sugrįžo sveiki. Kol bendruomenė virė skanią…
kkc17 rugsėjo, 2018










