
Lietuvos Nepriklausomybės 100-mečio šventę Kupiškio KC Šimonių padalinyje švęsti gausiai susirinko šimoniečiai ir jų svečiai. Renginį „Lietuva – gintarinė mūsų ašara“ pradėjome Lietuvos Respublikos himnu. Šimonietės mergaitės - Aida, Viktorija ir Erika sveikino Lietuvą eilėmis. Šventės svečius, žiūrovus ir dalyvius sveikino Šimonių seniūnijos seniūnas Gintautas Černius, istorinius faktus ir įvykius priminė Šimonių pagrindinės mokyklos istorijos mokytoja Sandra Ratkutė. Minėjimo metu…
kkc20 vasario, 2018










