Skip to main content
Apžvalgos

„Arnikai“ 1-eri!

By 16 balandžio, 201622 gegužės, 2016No Comments

IMG_5152

Atėjus pavasariui ir sušilus orui gamtoje sužaliuoja žolė, pražysta gėlės, o tarp jų ir geltonos spalvos vaistažolė arnika. Ieškoti šio nykstančio ir bene visas ligas gydančio stebuklo suskubo ir subatėnai, ir miestelio svečiai. Atvykę į Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinį rado spinduliuojančią, švytinčią moterų linijinių šokių grupę „Arnika“ bei talentingąją vadovę Rimą Paliulienę.

Balandžio 16-ąją dieną gausus būrys gerbėjų ir žiūrovų sugūžėjo pasveikinti „Arnikos“ šokėjų pirmojo gimtadienio proga.

Renginyje susirinkusiųjų akis kerėjo tviskančios kolektyvo suknelės bei nuostabūs šokiai, kurių kiekvieną sekė vis gražesnis: „Tango“, „Rumba“, „Bachata“, „Čia čia čia“, „Rokenrolas“, šokių karalius „Vienos valsas“ ir kiti. Šventinę šokių programą papildė svečių pasirodymas – Pasvalio P. Vileišio gimnazijos gitaristų ansamblis (vad. Sigitas Paliulis), kurie atliko jautrius ir nepaprastai gražius kūrinius. Jų pasirodymus lydėjo audringi aplodismentai.

Visą renginį žiūrovams neleido nuobodžiauti šventinio koncerto vedantysis Kęstutis Paliulis, o jam pasibaigus nuoširdžius sveikinimus tarė Subačiaus seniūnijos seniūnas Vidmantas Paliulis, Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Inga Dovydėnienė ir Kupiškio kultūros centro direktorė Jolita Janušonienė. Linijinių šokių grupės „Arnika“ narės suskubo sveikinti vadovę už visą metų triūsą, kantrybę ir pamokas. R. Paliulienė joms atsidėkojo sakydama: „Šiandiena jūs visos man esate pirmosios vietos nugalėtojos“ ir kiekvienai įteikė po simbolinį, numeriu vienas, tviskantį medalį. Su nekantrumu atėjo ir kolektyvo gerbėjų sveikinimo metas. Nešini gėlemis ir puokštėmis gražių žodžių susirinkusieji išskubėjo sveikinti sukaktuvininkių.

Nuoširdžiai sveikiname „Arnikos“ kolektyvą ir jo vadovę Rimą Paliulienę.

Linkime joms kūrybinės sėkmės ir ilgų gyvavimo metų!

Kupiškio kultūros centro informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio