Skip to main content
Apžvalgos

Dainomis palydėtas Vasario 16-osios minėjimas Antašavoje

By 18 vasario, 201918 kovo, 2019No Comments

   Vasario 16-osios Nepriklausomybės Akte tobulai surikiuoti žodžiai tiksliai nusakė kelią, kurį pasirinko lietuvių tauta. Kelią, kuris pareikalavo atkaklaus darbo, didvyriškumo ir aukos. Kelią, kuriuo tebeiname iki šiol, toliau kurdami ir stiprindami savo valstybę. Kiekvienas savaip stiprina mūsų valstybę, mokydami ir auklėdami jaunąją karta, įgydami žinias, augdami, kurdami socialinę ir turtinę gerovę, kurdami dainas, eiles, paveikslus. Vasario 16-osios šventė Antašavoje minėta būtent taip – pabrėžiant kiekvieno piliečio indėlį į mūsų tėvynės laisvę. Minėjimo metu, kartu su Kupiškio savanorių kuopos kariais, aplankytos Antašavos vietos, reikšmingos Lietuvos nepriklausomybei. Šventė tęsėsi Antašavos mokyklos-daugiafunkcio centro salėje, kur visų šventės dalyvių pasveikinti atvyko Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas, Savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skiriu vedėja Jurgita Trifeldienė, Kupiškio seniūnas Žydrūnas Vanagas. Savo kūrybos posmais pasveikino ir Kupiškio literatų klubo „Lėvens balsai“ narė, poetė Genovaitė Koriznienė. Antašavos mokyklos-daugiafunkcio centro vaikų vokalinis ansamblis ir aktyvus Antašavos jaunimas žiūrovams padovanojo savo pasirodymus. Informacinį pranešimą pristatė Savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistas, savanoris eilinis, Vytis Zavackas.
   Šventės vinimi tapo atgimimo dainiaus, laisvės šauklio, dainininko Arvydo Vilčinsko koncertas, kuris žiūrovams labai patiko. Po koncerto visi šventės dalyviai ir svečiai išėję į kiemą vaišinosi „gimtadienio košeׅ“, bendravo su Kupiškio savanorių kariais ir apžiūrinėjo jų demonstruojamą ginkluotės parodą.
   Antašaviečiai atsiliepė į LR Prezidentes raginimą švęsti Lietuvos gimtadienį džiaugsmingai, todėl ši istorinė diena buvo pilna kūrybos, informacijos, patriotiškumo ir džiaugsmo.
   Nuoširdžiai dėkojame visiems rėmėjams, partneriams ir draugams už sukurtą gražią Vasario 16-osios šventę.

Kupiškio KC Antašavos laisvalaikio salės informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio