Skip to main content
Apžvalgos

„Derlius – 2018“

By 29 spalio, 20186 gruodžio, 2018No Comments

   Tradicinė derliaus šventė „Derlius – 2018“ Kupiškio kultūros centro Šimonių padalinyje vyksta jau kelinti metai iš eilės. Šiais metais ji įvyko spalio 27 d. Renginį organizavo Kupiškio KC Šimonių padalinys kartu su Šimonių miestelio bendruomene.

   Pasveikinus bendruomenei prie sveikinimų prisidėjo ir scenoje pasirodė Šimonių padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė su vaikais, kurie priminė, iš kur duona, medus, baltos duonos pynė ir obuoliai atsiranda. Po mergaičių pasirodymo grojo vietinis aktyvistas – Viktoras Bražas, jam grojant mergaitės šoko ratelį, taip priminė visiems susirinkusiems, kaip senesniais laikas rudens vakarus leisdavo vyrai ir moterys. Pasirodymui pasibaigus, sveikinimo žodį tarė Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas ir įteikė dovaną Kupiškio KC Šimonių padaliniui bei Šimonių bendruomenei.

   Renginyje pasveikinti ūkininkai bei buvo renkamas gražiausiai išpjaustytas moliūgas ir gražiausia rudeninė puokštė. Netrūko linksmų žaidimų, šokių ir geros nuotaikos koncertuojant Marijampolės kultūros centro kantri kapelai „Jovarai“ (vad. A. Venclovas). Kapelai išvykus visus linksmino muzikantas iš Marijampolės – Regimantas Klimavičius. Vakaras buvo įsimintinas ir renginio dalyviams paliko gražius įspūdžius.

Kupiškio KC Šimonių padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio