Skip to main content
Apžvalgos

Dešimtoji „Kaimo liktarnia“ Noriūnuose

By 5 birželio, 201720 birželio, 2017No Comments

2017 m. birželio 3, 4 dienomis Kupiškio kultūros centro Noriūnų laisvalaikio centre vyko 10-asis respublikinis kaimo teatrų festivalis „Kaimo liktarnia“. Festivalyje netrūko nuotaikingų pasirodymų, senų draugų susitikimų ir pavakarojimo. Pirmą dieną teatro kolektyvai vaidino ne tik Noriūnų salėje, bet ir Uoginių amatų centro kiemelyje. Čia buvo rodomas jungtinis spektaklis, kurį kartu suvaidino Šilalės rajono kaimų bendruomenės „Saulietekis“ mėgėjų teatras „Paplepys“ ir Kupiškio rajono kultūros centro Noriūnų laisvalaikio salės mėgėjų teatras „Dvarėlis“, režisierės Danguolė Šerpetauskienė ir Violeta Laucienė.

Vakarop, pirmą dieną vaidinę kolektyvai, džiaugėsi švente ir linksminosi kartu su žiūrovais smagioje vakaronėje Uoginiuose. Mėgėjų teatro „Dvarėlis“ (vad. Violeta Laucienė) nariai visus pavaišino ant laužo virta kopūstiene.

Respublikinio kaimo teatrų festivalio proga buvo įteiktas Kupiškio kultūros centro Jolitos Janušonienės sveikinimo raštas. Festivalį vedė Kupiškio P. Matulionio progimnazijos direktorius, teatro mėgėjas – Rimvydas Latvys. 

Noriūnų laisvalaikio salės informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio