Skip to main content
Apžvalgos

Edukacinė Atvelykio popietė „Krikštomočios zabovos“ Noriūnuose

By 19 balandžio, 2023No Comments

Balandžio 17 d. Kupiškio kultūros centro Noriūnų padalinio darbuotojai mažuosius noriūniečius kvietė į edukacinę Atvelykio popietę „Krikštomočios zabovos“. Ar žinote, kad per Atvelykį visus krikštavaikius turėdavo aplankyti jų krikštamotės, negailėti jiems patarimų ir būtinai atvežti numargintą margutį, apdovanoti ir pralinksminti? O krikštavaikiai turėjo pasigirti laimėjimais bei parodyti ką per metus išmoko. Krikštamočios (kultūrinės veiklos vadybininkės Alidos Kacinauskienės) pasveikinti atvykę mažiausieji mūsų mokyklos nariai – ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai, smagiai sudainavo dainą apie Velykėles (vad. Neringa Vaitiekaitienė), pradinukų choras – pavasarinę dainą apie paukščius (mokyt. Asta Remeikienė), o mokytojų trio – dainą „Čir vir pavasarėlis“. Po skambių dainų krikštomočia visus pakvietė pažaisti: vieni rideno kiaušinius, kiti keliavo milžino pėdomis, šokavo su maišais ar savo taiklumą išbandė į krepšius mėtydami bulves. Smalsiausi ir kruopščiausi būrėsi prie Alizavos kultūrinio padalinio edukatoriaus Danieliaus Petrošiaus, kur kiekvienas galėjo pasidaryti karūną su kiškio ausytėmis. Renginio pabaigoje krikštomočia vėl visus subūrė į bendrą žaidimą „Garnys garnys“, visus apkabino ir linkėdama augti dideliems, daug visko išmokti ir vėl susitikti kitais metais per Vaikų Velykėles.

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio