Skip to main content
Apžvalgos

Edukacinė popietė ,,Iš rudens gėrybių kraitės“ Lukonyse

By 20 lapkričio, 201821 lapkričio, 2018No Comments

Lapkričio 15 d. popietę Lukonių laisvalaikio salė prisipildė jaunų ir vyresnių žmonių šurmulio. Čia kvepėjo arbata ir medumi.
Popietės svečiai – žolininkė Renata Montvilienė ir lukoniečiai broliai – Ignas ir Vilius Jackevičiai kvietė degustuoti įvairių skonių (citrinžolės, fermentuotų vyšnių lapų ir kt.) arbatos ir medaus. Žolininkė Renata papasakojo apie visiems gerai pažįstamus vaistinguosius augalus (kiaulpienių, valerijono šaknis, paprastąją dilgėlę ir kt.) Sužinojome, kad moliūgų naudingi ne tik vaisiai, bet ir lapai, kuriuos galima panaudoti gaminant ,,balandėlius“. Popietės dalyvius domino ekologiška baziliko su česnaku užtepėlė.
Broliai Ignas ir Vilius Jackevičiai papasakojo, kad bitininkyste susidomėjo prieš aštuonerius metus. Dabar savo veiklą sėkmingai plėtoja toliau. Popietės dalyviai padedami brolių prieš didžiąsias metų šventes pasigamino kalėdinių žaisliukų iš vaško. Taip pat kiekvienas pasigamino ir į namus parsinešė natūralaus vaško žvakę.
Smagu, kad įsibėgėjus rudeniui dažniau norime susiburti, pabendrauti, išmokti ką nors naujo. Taip neprailgs ir gražiausią metų pabaigos švenčių laukimas.

Kupiškio KC Laukonių laisvalaikio salės informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio