Skip to main content
Apžvalgos

Edukacinis renginys vaikams ir jaunimui Šimonyse

By 6 lapkričio, 201717 lapkričio, 2017No Comments

   Kupiškio kultūros centro Šimonių padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Milisenta Tunkūnė kartu su Kupiškio socialinių paslaugų centro socialiniais darbuotojais Dariumi Koženiausku ir Danguole Vareikiene, bei Kupiškio seniūnijos seniūnu Žydrūnu Vanagu ir Kupiškio jaunimo centru 2017 m. lapkričio 2 d. Kupiškio kultūros centro, Šimonių padalinyje organizavo bendrą renginį, skirtą Šimonių miestelio vaikams. Renginio tikslas: kalbėti apie patyčias ir alkoholio vartojimą jaunimo aplinkoje.
   Renginio metu buvo siekiama parodyti susirinkusiems, kaip galima turiningiau leisti laisvalaikį, užsiimant naudinga veikla. Į renginį buvo pakviestos Kupiškio rajono policijos bendruomenės pareigūnės Gintarė Šližytė ir Viktorija Aelita Budrienė ir Kupiškio jaunimo centro ugnies žonglierių grupės „Fenix“ nariai Lukas Kasparavičius ir Gabija Žalnieriūnaitė. Renginį pradėjo Kupiškio rajono bendruomenės pareigūnės, kurios parodė filmuotą medžiagą apie tai, kodėl nereikėtų vartoti alkoholio, kokios būna pasekmės. Taip pat pareigūnės kalbėjo apie patyčias, kurios šiuo metu yra labai suaktyvėjusios mokyklose ir už jų ribų. Vaikai aktyviai dalyvavo diskusijoje.
Kupiškio jaunimo centro ugnies žonglierių grupės „Fenix nariai pristatė, kas yra ugnies žonglieriai, kaip jie dirba, kokias medžiagas naudoja. Po edukacinės pamokėlės buvo surengtas ugnies pasirodymas, kuris sukėlė didelį vaikų susidomėjimą šia veikla.

Kupiškio KC Šimonių padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio