Skip to main content
Apžvalgos

Fotografijų paroda „Pavasario spalvų žaismas“

By 10 birželio, 2022No Comments

 

Gegužės 30 d. pavakare, į Kupiškio kultūros centro Vitražų salę rinkosi fotografijos kūrėjai ir jų darbais besigrožintys kupiškėnai. Projekto vadovė Inga Dovydėnienė pristatė įgyvendinamą projektą „Už galimybę keistis“, finansuojamą Europos socialinio fondo agentūros ir Kupiškio rajono savivaldybės. 

Projektas parašytas, siekiant įgyvendinti pagrindinį tikslą – socialinę atskirtį patiriančių asmenų integravimą į visuomenę, pasitelkiant kultūrines, edukacines veiklas. Šio projekto partneris – Kupiškio krašto žmonių su negalia sąjunga, kurie prisideda prie projekto viešinimo ir tikslinės grupės paieškos. Įgyvendinant projektą, jau organizuoti fotografijos, lėlių teatrų, muzikos, poezijos, sveikos gyvensenos edukaciniai užsiėmimai, o tądien ir trečia nuotraukų paroda. Fotografijų konkurse „Pavasario spalvų žaismas“ dalyvavo 19 fotografų, tai Vigilijos Grigienės, Dianos Gurklytės, Jolitos Janušonienės, Ruslano Kudijanovo, Gražvilės Pukytės, Stasio Kačinsko, Arvydo Čyžiaus, Alvydo Šilo, Ernestos Masiulionytės, Roko Žilinsko, Gabrielės Kirklytės, Lauros Lalaitės, Aldonos Virbickienės, Mariaus Vitkūno, Daivos Šidlauskienės, Dariaus Lapienio, Vilmos Anikanovienės, Emilijos Stankevičienės, Veronikos Adomėlytės fotografijos, kurių buvo daugiau kaip du šimtai. Fotografijų parodai atrinktos nuotraukos džiugino ir socialinio tinklo „Facebook“ naudotojus, kurie turėjo galimybę balsuoti už labiausiai patikusią fotografiją. Penki daugiausiai simpatijų ir „patiktukų“ surinkę autoriai: Ernesta Masiulionytė (32 balsai), Gražvilė Pukytė ir Ruslanas Kudijanovas (po 25 balsus), Vilma Anikanovienė (18 balsų) ir Gabrielė Kirklytė (17 balsų).

Ši 25 (dvidešimt penkių) komisijos atrinktų fotografijų paroda iškeliaus į Kupiškio viešosios bibliotekos Subačiaus padalinio Lukonių skaitytojų aptarnavimo punktą.

Dėkojame fotografams, parodos lankytojams, remėjams bei partneriams už galimybę pamatyti užfiksuotose akimirkose gamtos grožį.

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio