Apžvalgos

Fotografijų parodos “Lietuvos spaudos fotografija’18” atidarymas

By 23 spalio, 2019 4 lapkričio, 2019 No Comments

Parodos atidarymą vedusi Inga Dovydėnienė pasveikino visus, gražų pirmadienio vakarą, susirinkusius į fotografijų parodos atidarymą. Pristatė trumpą parodos apžvalgą pabrėždama, kad 2018 m. jau septynioliktą kartą Lietuvoje surengtas nacionalinis konkursas „Lietuvos spaudos fotografija“. Tai geriausios vienerių metų šalies spaudos fotografų sustabdytos akimirkos, įvertintos tarptautinės komisijos.
Žurnalistinės fotografijos konkursas pristato svarbiausių praėjusių metų šalies įvykių, aktualijų, asmenybių fotografijas. Įvairios temos atskleidžiančios socialinę, kultūrinę, politinę gyvenimo mozaiką ir susidėlioja į bendrą šalies gyvenimo vaizdą.
Gražiu duetu tapo vaizduojamasis menas ir muzika. Parodos dalyviams, koncertinę programą pristatė Kupiškio meno mokyklos mokiniai, kuriuos ruošė Birutė Petroševičienė, Vytautas Muliarčikas, Saulius Vilutis, Irma Paurienė, akomponavo Dalia Škinder, Edita Dobrickienė, Jolita Skebienė.
Po gražių muzikinių kūrinių, apie parodą, konkurso atsiradimą, kalbėjo svečias iš Vilniaus – Jonas Staselis, Lietuvos spaudos fotografų klubo prezidentas, buvęs Lietuvos fotomenininkų sąjungos pirmininkas. Šaunieji žurnalistai iš Alizavos pagrindinės mokyklos būrelio „Šratinuko“, padedami vadovės Danutės Miknevičienės, jau iš vakaro apgalvojo klausimus ir juos uždavė vakaro svečiui.
Jonas Staselis smalsiems, jauniesiems bičiuliams paaiškino kaip kuriami fotomontažai, parodė ne vieną tokį darbą, sukurtą Lietuvoje ir užsienio šalyse. Gražaus bendravimo ir bendradarbiavimo kupinas vakaras neprailgo.
Parodą kviečiame apžiūrėti iki lapkričio 3 dienos fojė prie didžiosios salės, Kupiškio kultūros centre.

Kupiškio kultūros centro informacija 

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply