Skip to main content
Apžvalgos

Gegužė – šeimos mėnuo

By 25 gegužės, 201830 gegužės, 2018No Comments

   Gegužės 25-osios šiltą ir saulėtą popietę draugai bei bendraminčiai, kuriems norėjosi pabūti kartu, pasidalinti gerumu, bei pasidžiaugti vieni kitais, rinkosi į Alizavos bendruomenės salę.
   Popietėje „Dovanokime gerumą“ jau treti metai apsilanko Kupiškio raj. Šv. Kazimiero vaikų globos namų auklėtiniai. Šiais metais jie visus pradžiugino išradingu ir spalvingu pasirodymu. Juos paruošė ir atlydėjo socialinės darbuotojos Ligita Buivydienė, Ingrida Tubelienė ir vyr. socialinė darbuotoja Regina Urbanovičienė.
   Savo programėlę parodė Kupiškio kultūros centro Alizavos padalinio solistė Ugnė Užusienytė (vad. R. Kirstukas), mergaičių šokių kolektyvas „Svaja“ (vad. J. Užusienienė).
   Nuoširdžiu susibūrimu džiaugėsi ir gražius linkėjimus bendradarbiauti toliau išsakė Alizavos pagr. mokyklos direktorius Gintaras Paškauskas. Saldžią dovanėlę visiems įteikė Alizavos bendruomenės pirmininkas Bronius Kaminskas.
   Popietė pasibaigė smagiu pasisėdėjimu ir bendravimu prie šventinio stalo, kurį paruošė ir esu labai dėkinga bendruomenės tarybos moterims R. Balnevičienei, V. Balnevičienei, G. Bickuvienei, E. Ablėnienei. Tikime, kad šie nuoširdūs susitikimai tęsis ir dažnės.

Kupiškio KC Alizavos padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio