Skip to main content
Apžvalgos

Humoristinių eilėraščių konkurso „Humoro medis“ 2018 finalinis renginys Skapiškyje

By 9 balandžio, 201816 balandžio, 2018No Comments

   Šeštadienį, balandžio 7 d., į Kupiškio kultūros centro Skapiškio padalinį rinkosi literatai iš visos Lietuvos, į trečiąjį humoristinių eilėraščių konkurso „Humoro medis -2018“ finalinį renginį.
   Be gausaus būrio poetų, svečių ir skapiškėnų, renginyje dalyvavo LR Seimo narys Jonas Jarutis, pagrindinis renginio rėmėjas Subačiaus seniūnas Vidmantas Paliulis, Skapiškio seniūnas Valdas Juškevičius ir Lietuvos nepriklausomų rašytojų sąjungos pirmininko pavaduotojas Vytautas Šiaudytis.
Poetai atvyko iš įvairių Lietuvos kampelių: Šiaulių, Zarasų, Kalvarijos, Rokiškio, Marijampolės, Joniškio, Panevėžio, Alytaus, Kupiškio, Jonavos, Biržų, Pasvalio, Mažeikių, Molėtų. Atvyko lietuviai net iš Suvalkų (Lenkija).
   Renginį pradėjo poezijos žodžiais skapiškietė ir šio konkurso idėjos autorė Aldona Lavickienė. Jos sukurti prizai – medelių statulėlės iš karoliukų, buvo teikiami konkurso nugalėtojams. Išleistas konkurso dalyvių eilių almanachas. Renginį vesti padėjo labdaros ir paramos fondo pirmininkė, LNRS narė, rašytoja Aldona Širvinskienė.
   Renginyje skambėjo ne tik eilės, bet ir dainos. Savo muzikinius kūrinius dovanojo Vidmantas Paliulis, Zita Petronienė iš Panevėžio bei ansamblis „Šarma“ iš Šilagalio, Panevėžio r. (vadovas Jonas Mališauskas).
  Kai visi poetai perskaitė savo eiles, buvo paskelbti konkurso nugalėtojai. Pirma vieta atiteko kauniečiui Juozapui Mickevičiui, antra vieta teko Vytautui Benui Garbinčiui iš Šiaulių rajono, trečia vieta paskirta Vytautui Antanavičiui iš Joniškio.
  Po fotosesijos visi poetai ir svečiai dar ilgai bendravo prie vaišių stalo. Netilo kalbos ir dainos liejosi būry naujų draugų, kurias atliko muzikantas Povilas Katkevičius iš Pasvalio.

Kupiškio KC Skapiškio padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply