Skip to main content
Apžvalgos

Į naujus metus kartu su „Prometėju“

By 31 gruodžio, 20185 sausio, 2019No Comments

   Kaip ir kasmet, sustoję ties Naujųjų metų pradžia, tradiciškai palydime senuosius, viltingai tikėdamiesi, jog nauji metai atneš daugiau sėkmės, iššūkių, kūrybos bei bus apdovanoti sveikata. Palydėti senuosius metus jau tapo tradicija ir Kupiškio kultūros centre. Gruodžio 29-ąją žiūrovai ir miesto svečiai buvo pakviesti į paskutinį šių metų renginį, apipintą graikų mitologijos – senųjų metų palydos muzikinį spektaklį „Prometėjas“ (režisierė Neringa Danienė), kuris žiūrovų patogumui buvo parodytas net keturis kartus – 15, 17, 19 ir 21 valandomis.
   Šiemet senųjų metų palydos muzikiniame spektaklyje dalyvauti sutiko Jonas Sakalauskas, buvęs grupės „El Fuego“ narys, dabartinis Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro direktorius kartu su šešiamete dukrele Vakare. Jonas ir Vakarė savo dainomis žiūrovus papirko ir pavasarį rodytame LRT projekte „Du balsai – viena širdis“, ir Kupiškyje.
Beveik šimtas Kupiškio krašto saviveiklininkų Kupiškio kultūros centro salėje sekė gerai žinomą mitą apie graikų titaną Prometėją, dovanojusį žmonijai išsigelbėjimą – ugnį. Jautri istorija apie tvirtą draugystę, teisingumą bei žmogiškumą lietė ne vieno šimto žiūrovų širdis.
   Prometėją vaidino – Jonas Sakalauskas, Dzeusą – Marijanas Remeikis, Hefaistą – Darius Jakštonis, Herą – Gintarė Petrylienė. Šoko: Kupiškio L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos merginų šokių kolektyvas „Una“, Kupiškio kultūros centro linijinių šokių grupė „Iliuzija” ir šokio studija „Račiupėlis“. Spektakliui choreografiją kūrė jauna choreografė, A. Cholinos trupės šokėja Ieva Balčiūnaitė bei Kupiškio kultūros centro choreografės Joana Jankauskienė ir Dalia Senvaitienė. Specialiai spektakliui suburtam merginų ir moterų ansambliui dirigavo Rasa Gudonienė ir Inga Baniulienė. Garso takeliu rūpinosi atlikėjas Vladas Kovaliovas. Scenografiją sukūrė menininkas Marius Skrupskis ir Kultūros centro dailininkė Ingrida Rudzinskienė. Artistams kostiumus pasiuvo Milda Varnauskienė ir Rasa Naujikaitė. Su didžiuliu būriu artistų ir atlikėjų dirbo vizažistų, grimuotojų ir kirpėjų komanda – Marius Skrupskis, Justina Skrupskytė, „Mary Kay“ direktorė Aleksandra Tunevičienė ir  grožio konsultantė Alina Zažeckaja, Aurimė Daščiorienė, Vaida Karaliūnienė, Karolina Anskinaitė ir Rasa Balčiūnienė. Renginio garsistas Martynas Juškevičius, apšvietėjas – Mindaugas Naudužas, techniniai efektai – Tomas Tarulis ir profesionalias pirotechnikos paslaugas teikianti įmonė „Blikas“.
   Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie senųjų metų palydos muzikinio spektaklio „Prometėjas“ išpildymo ir realizavimo. Tikimės, jog pamatyta istorija paliko šiltų prisiminimų, įkvėpė ir leido susimąstyti.
   Artėjančių Naujųjų metų proga linkime visiems neblėstančios energijos, kūrybos, sėkmės, aukštų tikslų ir sveikatos! Ačiū, kad esate drauge su Kupiškio kultūros centru.

Kupiškio kultūros centro informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply