Skip to main content
Apžvalgos

III-asis respublikinis muzikuojančių šeimų festivalis ,,Muzika- širdžių kalba’’

By 23 gegužės, 2023No Comments

Gegužės 12 d. Skapiškio padalinyje vyko III-asis respublikinis muzikuojančių šeimų festivalis ,,Muzika- širdžių kalba. Šio renginio sumanytoja ir vedančioji Kupiškio KC meno vadovė Inga Baniulienė koncertą pradėjo kartu su dukra Domante ir anūke Mija giesmele ,,Ačiū Dieve.

Niekas taip nesujungia artimųjų kaip muzika, daina, bendri pomėgiai. O kai šalia tavęs dainuoja sūnus, dukra, mama ar vyras – širdis dainuoja dvigubai. Į festivalį susirinko gausus būrys muzikuojančių šeimų duetų, trio ir ansamblių.

Koncertavo: skapiškietės Žaneta Servaitė su dukra Žavinta, sesutės Rasa ir Gabrielė Varanavičiūtės, Gintarės Jankevičiūtės-Butkevičienės ir dukros Elzės duetas, Judita Jankevičienė su dukra Gintare Jankevičiūte-Butkevičiene. Smagu, kad renginyje dalyvavo muzikuojančios šeimos iš Kupiškio ir Subačiaus: Gražina Beinorienė su sūnumi Emilijumi, Sandra Guginienė su sūnumi Emiliu, Aistė Petrulienė su dukromis dvynukėmis Ema ir Urte, subatėnių tercetas Vilma Nicienė su dukromis Vilte ir Guoda. Sulaukta svečių ir kitų Aukštaitijos rajonų: panevėžiečių Nidos Janeliūnienės su dukra Enteljeta , sesyčių Aušrinės ir Mėtos Pozniakaičių, Vidos ir Adolfo Jasinevičių dueto iš Biržų. Pirmąją koncerto dalį užbaigė šeimyninė kapela ,,Pilenėiš Rokiškio rajono savivaldybės Obelių socialinių paslaugų namų. Šioje kapeloje muzikuoja mama, dvi jos dukros ir anūkas (vad. Jurgita Raugienė). Žiūrovų akį džiugino šeimyninis jaunųjų modelių pasirodymas ,,Gėlių mergaitės. Jolanta Butėnienė su dukra Taiva bei Perla Vizbaraite pristatė Jolantos kurtas gėlių sukneles.

Atlikėjus pasveikino, įteikė atminimo dovanėles, gėles bei padėkas festivalio globėjas hab. mokslų daktaras prof. Algirdas Raslanas, LR Seimo nario Vidmanto Kanopos patarėja Liudvika Raslanienė, Kupiškio KC Skapiškio padalinio darbuotojos.

Po pertraukėlės susirinkusieji buvo pakviesti į šeimos ansamblio iš Kauno ,,HANSANOVA” pasirodymą (vad. Giedrius Balčiūnas). Kolektyvas autentiškais senovės instrumentais atliko instrumentinę ir vokalinę, stilizuotą viduramžių germanų ir keltų muziką, papildydami repertuarą piratiškomis šėlionėmis.

Dėkojame renginio rėmėjams: VIADA LT, UAB ,,Slavita, hab. mokslų daktaras prof. Algirdas Raslanas, ūkininkas Zigmas Aleksandravičius, kunigas Rimantas Gudelis, Vaida Karaliūnienė, Skapiškio bendruomenė, krautuvėlė ,,Saulės žiedas (Jolanta Koncevičienė), grožio ir soliariumo studija ,,Saulanta(Jolanta Butėnienė), pyragų kepėja Dalia Paslauskienė.

Taip pat dėkojame atlikėjams, žiūrovams, bei visiems mylintiems dainą ir muziką.

Nuotraukos kultūrinės veiklos vadybininkės Skaistės Bakanienės.

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio