Skip to main content
Apžvalgos

Jauki Atvelykio šventė Alizavoje

By 7 balandžio, 201612 gegužės, 2016No Comments

IMG_8946

Balandžio 5 d. Alizava sulaukė svečių – atvyko Kupiškio Šv. Kazimiero vaikų globos namų auklėtiniai kartu su socialinėmis pedagogėmis Ligita Buividiene ir Ingrida Tubeliene. Susitikimo pradžioje Alizavos kultūrinės veiklos vadybininkė Jolanta Užusienienė pakvietė visus svečius į ekskursiją po Kupiškio kultūros centro Alizavos padalinį, po to Glemžų muziejų, kur supažindino su įvairiais surinktais eksponuojamais senoviniais daiktais. Vėliau svečiai lankėsi Alizavos bibliotekoje, kurioje bibliotekininkė Laimutė Dešrienė trumpai papasakojo apie pačią Alizavą, priminė vaikams, kad 2016 metai yra Bibliotekų metai ir paragino ne tik naudotis kompiuteriais, bet nepamiršti ir knygų skaitymo…

Velykė (Jolanta Užusienienė) pakvietė į Atvelykės šventę „Pasidalinkime gerumu :sako, po lukštu sidabras…“, kuri vyko Alizavos padalinio foje. Velykė pasveikino su vaikų Velykėlėmis, o Alizavos seniūnijos seniūnė Raminta Ribokaitė įteikė visiems susirinkusiems įspūdingą saldžią dovaną – braškinį tortą.

Zuikytė (Laura Bartkevičiūtė) kartu su Pepe Ilgakojine (Liveta Užusienyte) išradingai pravedė šventinę popietę. Popietės metu skambėjo Ugnės Užusienytės ir Evelinos Čereškevičiūtės atliekamos dainos. Visiems susirinkusiems buvo parodyta Jana Bauer inscenizuota pasaka „Raganiukė Gūdžiojoje girioje“, kurią paruošė Alizavos bibliotekininkė Laimutė Dešrienė. Programėlę parodė ir svečiai, kurių atliekamos pavasarinės dainos pakėlė visiems nuotaiką. O tada Velykė su pagalbininkėmis Zuikyte ir Pepe Ilgakojine žaidė įvairiausius žaidimus, minė mįsles, rideno margučius….
Šventė tęsėsi prie arbatos puodelio ir saldumynais nukloto stalo… Tikimės, kad užsimezgusi abipusė draugystė tęsis.

Kupiškio kultūros centro Alizavos padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply