Skip to main content
Apžvalgos

Jaukus apsilankymas Subačiaus senelių namuose

By 19 vasario, 20164 kovo, 2016No Comments
Penktadienio priešpietį aplankėme mūsų artimus kaimynus – Subačiaus senelių namų gyventojus bei darbuotojus. Vasario mėnuo turtingas gražiomis ir svarbiomis šventėmis žmogui ir valstybei – tai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo bei Šv. Valentino dienos.

Vasario 16-osios dienos proga , kultūrinės veiklos vadybininkė Inga Dovydėnienė, priminė nepriklausomos Lietuvos istorinių įvykių kelią, pristatė tuos iškilius vyrus, kurių dėka buvo pasirašytas Nepriklausomybės aktas. Skambėjo B. Brazdžionio, E. Matuzevičiaus, A. Baltakio eilės, eilėraščius palydėjo Subačiaus kultūros namų mišraus vokalinio ansamblio „Viešinta“ (vadovė Irena Jėčiuvienė) atliktos dainos „Tėviškės smiltys“, „Ateiki“, „Na tai kas“, „Metų karoliai“, „Prarasta širdis“, „Neskambink tu man sese“, „Neskubėki sakyt, kad myliu“. Linkėjome puoselėti bendrystės, pagarbos ir vieningumo jausmą, toleranciją vienas kitam, nors esame labai skirtingi žmonės. Kupiškio socialinių paslaugų centro direktorė Aldona Ražauskienė dėkodama už gražius žodžius, eilėraščius bei skambias dainas, rytmečio svečiams įteikė saldžią dovaną.

Atsisveikindami – pažadėjome apsilankyti su nauja programa. Tikime, kad muzika daro teigiamą poveikį ne tik žmogaus mintims, bet ir visam jo kūnui. Muzikos galia žmogų pakylėja virš kasdienybės, taurina ir sušildo nuo kasdienybės negandų, sužvarbusią jo sielą.

 

 

 

 

 

Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio
kultūrinės veiklos vadybininkės  Ingos Dovydėnienės informacija
kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply