Skip to main content
Apžvalgos

Jaunimo erdvė Subačiuje

By 28 gegužės, 2019No Comments

Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio atviroje jaunimo erdvėje yra: stalo žaidimai, poilsio zona. Jaunimas gali klausytis muzikos, išsivirti arbatos, pasišildyti mikrobangų krosnelėje atsinešto maisto, muzikuoti savo atsineštais muzikos instrumentais, turi visas galimybes saviraiškai.
Atsižvelgiant į jaunimo poreikius bus organizuojami seminarai, paskaitos, diskusijos, koncertai, stovyklos. Planuojama kartu su jaunimu dalyvauti ir įvairiuose renginiuose, projektuose, parodose, išvykose.
Atvira jaunimo erdvė ypatinga tuo, kad yra saugi ir kiekvienas atėjęs čia gali veikti tai, ko jam norisi, žaisti judriuosius žaidimus, šokti, groti, vaidinti ar tiesiog mėgautis ramiu bendravimu ant sofučių. Jaunimo yra prašoma tik užsiregistruoti, įrašant savo vardą, pavardę, amžių, kad kiekvienas suprastų, jog yra atsakingas už naudojamą erdvės turtą.
Jaunimas turi laikytis pagrindinių erdvės taisyklių, kurios yra:
• Saugoti patalpų inventorių, sugadinus sutaisyti arba atlyginti padarytą žalą;
• Susitvarkyti erdvę aplink save;
• Erdvėse netoleruojami alkoholiniai gėrimai, svaiginamosios ar kt. narkotinės medžiagos, agresija, muštynės, prievarta, vagystės, keiksmažodžiai.
Viena iš pagrindinių jaunimo krypčių – savanorystės skatinimas ir sklaida, skatinanti užsiimti įvairia visuomenine bei kūrybine veikla. Įvairiomis priemonėmis, kurios vykdomos mūsų erdvėje, siekiama integruoti jaunus žmones į socialinę aplinką, siekti ir ieškoti efektyvesnių darbo formų su jaunimu Subačiuje.
Atviros jaunimo erdvės tikslas – vykdyti atvirą darbą su jaunimu siekiant suteikti prasmingos veiklos ir saugaus laisvalaikio galimybių savirealizacijos erdvės nerandantiems jauniems žmonėms bei palengvinti jų integraciją į gyvenamąją aplinką
Kitas taisykles jaunimas susikurs pats dalyvaudamas, žaisdamas, būdamas erdvėje. Nesilaikantys taisyklių turės palikti erdvę.
Darbo laikas (birželio – rugpjūčio mėnesiais) antradienį – penktadienį 14-19 val.
Daugiau informacijos tel. 8 600 63361.

 

Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio