Skip to main content
Apžvalgos

Joninių šventė „Vasaros žiedai“ Breivės pušynėlyje

By 25 birželio, 202130 birželio, 2021No Comments

Kaip smagu ir gera buvo visiems susiburti į subatėnų taip mylimą Breivės pušynėlį švęsti Joninių šventės, kuri čia švenčiama dar nuo Smetonos laikų. Karšta diena žadėjo smagų, vėsesnį vakarą, o jauki ir pažįstama aplinka nuteikė smagioms emocijoms.

Nuoširdi padėka renginio rėmėjams – Ignui Paulauskui, Jurgitai ir Regimantui Morkūnams – „Perkūno kebabai, už didžiulę pagalbą – Subačiaus seniūnijos seniūnei ir darbuotojams, Valdui Simanavičiui, Mindaugui Balčiūnui, Nerijui Žviniui, už pagalbą garsinant renginį – Andželikai Stokytei, puošiant šventės vietą – Gintarui Stašiui, Nijolei Irenai Skripkienei.

Smagią koncertinę trijų su puse valandos programą kūrė savieji – Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio vaikų instrumentinis ansamblis (vad. D. Jakštonis), moterų vokalinis ansamblis „Luknė“ (vad. I. Jėčiuvienė), muzikos grupė „Five like one“ (vad. D. Jakštonis), moterų linijinių šokių kolektyvas „Arnika“, jaunimo šokių studija „Amazing“ (vad. R. Paliulienė), Kupiškio KC Noriūnų laisvalaikio salės duetas (vad. I. Jėčiuvienė) ir po sveikinimų bei vainikavimų ąžuolo vainikais, svečiai – kapela „Subėgtinė“ (vad. A. Vinckienė), muzikinis duetas „Pagyvenę jaunuoliai“ iš Panevėžio, Dovydas Durasevičius su bičiuliais iš automobilių klubo. Planus pasišokti smagioje diskotekoje sutrukdė staiga užėjusi audra su lietumi, tad visi šventės dalyviai nenoromis išsiskirstė namo.

Kupiškio KC Subačiaus padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply