Skip to main content
Apžvalgos

Joninių šventė „Vasaros žiedai“ Breivės pušynėlyje

By 26 birželio, 202015 rugsėjo, 2020No Comments

Kaip smagu ir gera buvo visiems susiburti į subatėnų taip mylimą Breivės pušynėlį švęsti Joninių šventės. Čia ypatingai jauki ir taip pažįstama  aplinka, aukšti medžiai slepiantys daug mielų švenčių akimirkų!

Nuoširdi padėka renginio rėmėjams: Laurai Kepalienei su šeima, Jurgitai ir Regimantui Morkūnams -„Perkūno kebabai“, Petrui Užusieniui, už didžiulę pagalbą – Subačiaus seniūnijos seniūnei ir darbuotojams, Valdui Simanavičiui, Mindaugui Balčiūnui, Nerijui Žviniui, už pagalbą garsinant renginį – Vidmantui Paliuliui, puošiant šventės vietą – Gintarui Stašiui, Nijolei Irenai Skripkienei, Kęstučiui Paliuliui.

Ačiū kaimynams, koncertinės programos dalyviams: Eduardui Juknevičiui, kantri grupei „Bridge end band“ (vad. Igoris Švedko), Noriūnų laisvalaikio salės moterų ansambliui „Naktakė“ (vad. Irena Jėčiuvienė), jaunimo šokių studijai „Amazing“ (vad. Rima Paliulienė), merginų vokaliniam ansambliui „Smile“ (vad. Irena Jėčiuvienė), moterų vokaliniam ansambliui „Luknė“ (vad. Irena Jėčiuvienė), vaikų instrumentiniam ansambliui (vad. Darius Jakštonis) bei nuostabiems žiūrovams!

 

Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio