Skip to main content
Apžvalgos

Joninių šventė „Vasaros žiedai“ Subačiuje

By 28 birželio, 2022No Comments

 

Saulėtas birželio 24 d. vakaras subatėnus ir jo svečius sukvietė į tradicinę Joninių šventę gražiame gamtos prieglobstyje – Breivės pušynėlyje. Joninių šventėje „Vasaros žiedai“ skambias dainas dainavo Subačiaus padalinio mišrus vokalinis ansamblis „Viešinta“, merginų vokalinis ansamblis „Smile“ (kolektyvų vad. Irena Jėčiuvienė), Irena Jėčiuvienė ir Dalė Virbickienė, atlikėjų Sandros Vilimienės ir Jūratės Malinauskaitės duetas. Čigonišką šokį pašoko jaunimo šokių studija „Amazing“ (vad. Irina Bubnova). Muzikiniais kūriniais šventę papuošė vaikų instrumentinis ansamblis „Miksas“, jaunimo muzikos grupė „Five like one“, kaimo kapela „Ciongas“ (kolektyvų vad. Darius Jakštonis). Šventėje skambėjo ir dainuojamoji poezija. Ją atliko Dalė Virbickienė ir Darius Jakštonis. Šventės svečiai, Pasvalio KC Gulbinėnų skyriaus liaudiškos muzikos kapela (vad. Alfonsas Andrulis), subatėnams atvežė ne tik meninę programą, bet ir dovanų geriausiems šokėjams. Netrūko ir įvairių žaidimų: daužėme puodynę, traukėme virvę, mėtėmės vandens balionais ir t. t. Vaikus linksmino ir burbulų šou dovanojo dideliu baltu meškinu persirengęs animatorius Daugvydas. Įspūdingą ugnies šou dovanojo Kupiškio Jaunimo centro ugnies žonglieriai.

Visiems koncertavusiems kolektyvams po saldžią dovaną įteikė LR Seimo nario Valdemaro Valkiūno patarėjas visuomeniniais klausimais Antanas Meškonis. Joninių šventę vainikavo varduvininkų, tai Jonų ir Janinų pasveikinimai ir šventinė diskoteka.

Renginį vedė kultūrinės veiklos organizatorė Violeta Kunskienė.

Nuoširdžiai dėkojame Subačiaus seniūnijos darbuotojams, moterų klubo „O vakarai ilgi“ vadovei Neringai Uogelienei, Nijolei Skripkienei, „Perkūno kebabams“ ir visiems padėjusiems sukurti šią gražią vasaros šventę.

 

 

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio