Skip to main content
Apžvalgos

Jungtinė NVŠ teatro studijos ,,Ku – kū“ ir ,,Dailės paslaptys“ stovykla

By 9 liepos, 202120 liepos, 2021No Comments

Liepos 5-7 dienomis Kupiškio KC Skapiškio padalinyje vyko NVŠ teatro studijos ,,Ku-kū“ ir ,,Dailės paslaptys“ jungtinė stovyklėlė. Pirmoji diena buvo skirta sveikatingumui. Lektorė Toma Striškienė pravedė praktinius judėjimo ir kvėpavimo užsiėmimus, pademonstravo savimasažo galimybes, leido vaikams patiems išbandyti įvairius masažo įrankius. Kiek vėliau vadovė Vita Vadoklytė pravedė vaistažolių pažinimo pamokėlę, vaikai patys darė įvairių žolelių arbatą, ją ragavo pasaldindami medumi.
Antroji NVŠ teatro studijos,, Ku-kū“ ir ,, Dailės paslaptys“ stovyklėlės diena buvo skirta istorijos ir krašto pažinimui. Popietė prasidėjo dėmesio ir susikaupimo reikalaujančiais žaidimais. Kiek vėliau ant laužo kepėme dešreles, zefyrus, mokėmės dalintis, suprasti ir išklausyti vienas kitą. 19 val. istorijos mokytoja Rasa Kaušakienė skaitė pranešimą ,,Ką mes žinome apie karalių Mindaugą?“, įtraukdama vaikus ir suaugusius prisiminti savo istorines žinias. Visi įdėmiai ir susikaupę klausėsi vaizdingo pasakojimo, o pranešimo pabaigoje turėjo pasakyti bent 3-5 naujai išgirstus ir sužinotus istorinius faktus. Valstybės dienos įprasminimas vyko Lietuvos vėliavos spalvų ir delniukų pagalba. Vaikams puikiai pavyko sukurti meninę lauko instaliaciją panaudojant trispalvę aprangą ir delniukų iškarpas su palinkėjimais Lietuvai. Dieną užbaigėme visuotiniu Lietuvos valstybės himno giedojimu prie Skapiškio varpinės.
Trečiąją ir paskutinę stovyklėlės dieną buvo išvyka į Subačių pas tautodailininkę Genutę Švalkutę – Vaičikauskienę. Praktinių užsiėmimų metu vaikai turėjo galimybę susipažinti su molio rūšimis, tautodailininkės darbais, patys nulipdyti po paukštelį, glazūra padengti lėkštutes ir jas išraižyti. Po labai šilto ir jaukaus priėmimo, pasibuvimo, ir bendravimo, su dovanėlėmis rankose grįžome namo.

 

Kupiškio KC Skapiškio padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply