Apžvalgos

Kaimo šventė „Sveikas kaimynėli” Lukonyse

By 13 spalio, 2014 19 gegužės, 2016 No Comments
,,Rudens panelė”

Spalio 11d. dar vasariškai šiltą popietę lukoniečiai rinkosi į savo kaimo koplytėlę, kur vyko Šv. Teresės atlaidai šv. mišios aukojo Subačiaus klebonas Vidmantas Bloškis . Vėliau šventė persikėlė į Lukonių Liasvalaikio centrą. Čia buvo eksponuojama lukoniečio Arūno Kizlos medžio darbų paroda. Ne vieną atejusį sužavėjusi masyviomis vazomis, laimės šulniu ir kitais darbais.

Šventinę programą pradėjomę pristatydami floristinį kostiumą ,,Rudens panelė”, skambiomis dainomis į šventę susirinkusiuosius linksmino vietos laisvalaikio centro moterų vokalinis ansamblis ,,Luknė” (vadovė Irena Jėčiuvienė) ir jaunimo vokalinis ansamblis. Mūsų svečiai šį kartą buvo romansų grupė ,,Romantikai” (vad E. Treznickienė). Visus maloniai nustebino pirmą kartą savo gimnastinius sugebejimus parodę gimnazistai Lukoniečiai R. Aleksejūnas ir R. Čirgelis. Savo bendruomenės žmones sveikino ir bendruomenės pirmininkas A. Sutkus.

Po šventinio koncerto visi susibūrėmę prie vaišių stalo. Renginio vedėja V. Kunskienė visiems linkėjo nesusvetimėti ir į šventes rinktis gausesniam kaimynų būriui.

 

Arūno Kizlos medžio darbų paroda

 

Gimnastai Lukoniečiai R. Aleksejūnas ir  R. Čirgelis

 

Romansų grupė ,,Romantikai’” (vad E .
Treznickienė)

 

 

 Lukonių laisvalaikio centro  moterų
vokalinis ansamblis  ,,Luknė” (vadovė Irena Jėčiuvienė)

 

 

Lukonių
Laisvalaikio  centro vadovė
Violeta Kunskienė
kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply