Skip to main content
Apžvalgos

Kalėdinės eglės įžiebimo šventė Adomynėje „Kalėdų stebuklas“

By 6 gruodžio, 2022No Comments

Gruodžio 2 d. Adomynėje buvo įžiebta Kalėdų eglė. Šventė prasidėjo kalėdine giesme, kurią dainavo KKC Šimonių padalinio mišrus vokalinis ansamblis „Juodupėlė“ ir vokalinis Adomynės ansamblis (vadovė A. Bagdonienė). Po Adomynės kaimo bendruomenės pirmininkės Arevik Babajan sveikinimo žodžių suspindo eglutė. Prie švytinčios eglutės skambėjo kalėdinės giesmės ir nuoširdūs sveikinimai. Susirinkusius su švente pasveikino Kupiškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Augenijus Cesevičius. Vedančioji – Šimonių padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Irmina Puipaitė-Blaževičienė, pakvietė visus išsiburti – kokie bus ateinantieji 2023 metai, spėlioti mįsles.

Visas tas šėliones nutraukė netikėtai pasirodęs Kalėdų senelis! Keliavęs pro šalį, pamatęs žibančią eglutę, Kalėdų senelis striktelėjo iš dangumi skriejančių rogių ir nusileidęs per Adomynės dvaro kaminą aplankė susirinkusius vaikus. Smagiai nusiteikęs senelis pasišnekučiavo su vaikais, išsiaiškino kokių dovanų jie laukia Kalėdoms ir priminė, kad norint gauti dovanų – reikia rašyti laiškus Kalėdų seneliui.

Ir dainavom, ir šokom ir karštą arbatą gėrėm. Šventė buvo tikrai labai linksma.

Dėkojame Kalėdų seneliui ir jo palydai už apsilankymą, Adomynės bendruomenei ir pirmininkei Arevik Babajan už bendradarbiavimą, už kalėdines giesmes Šimonių padalinio mišriam vokaliniam ansambliui „Juodupėlė“, vokaliniam Adomynės dvaro ansambliui ir jų vadovei Aldonai Bagdonienei.

Šimonių padalinio informacija.

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply