Skip to main content
Apžvalgos

Kalėdinės eglutės šventė Alizavoje

By 29 gruodžio, 2017No Comments

   Gruodžio 28 d. Alizavos bendruomenėje vyko „Kalėdinės eglutės šventė“. Bendruomenės moterys iš vakaro kepė sausainius, išpuošė salę, kad susirinkusiems vaikučiams ir jų tėveliams būtų jauki ir šventiška atmosfera.

   Renginio  vedančioji,  Kupiškio kultūros centro Alizavos padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Jolanta Užusienienė, visus pasveikino su šventėmis ir kartu su bendruomenės moterimis renginio pradžioje pakvietė puošti kalėdinius sausainius. Su šventėmis sveikino bendruomenės pirmininkas Bronius Kaminskas, kuris pasidžiaugė nuveiktais praėjusių metų darbais, projektų įgyvendinimu. Vienas iš pagrindinių – Alizavos simbolio kūrimas. Atrankos būdu buvo išrinktas Alizavos pagrindinės mokyklos X klasės mokinės Aistės Zablockytės piešinukas. Nepamiršta buvo ir akcija „Kėdė bibliotekai“. Alizavos bendruomenė  padovanojo net dvi kėdes ir staliuką.

   Šventinį koncertą parengė Alizavos padalinio darbuotojai. Dainas atliko Ugnė Užusienytė  (vad. Rimvydas Kirstukas), šoko grupė „Svaja“ (vad. Jolanta Užusienienė). Vaikučiai, parengti Alizavos miestelio vyr. bibliotekininkės Laimutės Dešrienės, suvaidino inscenizuotą  Hanso Kristiano Anderseno pasaką „Sniego senis“.

   Džiugu, kad šiemet susirinko gana gausus vaikučių ir jų mamyčių būrys, kuriuos į šventę atlydėjo Alizavos seniūnijos seniūnė Raminta Ribokaitė ir socialinė darbuotoja Aldona Gintautienė.

   Kalėdų Senelis visiems susirinkusiems dovanojo saldainius ir kartu linksminosi. Vaikai pažadėjo būti geri, kad Senelis atvyktų ir kitais metais.

Kupiškio KC Alizavos padalinio informacija

 

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio