Skip to main content
Apžvalgos

Kalėdinis renginys Alizavoje

By 28 gruodžio, 2016No Comments

2016 m. gruodžio 26 d. Alizavos bendruomenės namuose vyko Kalėdinė šventė „Spragės pastogėje ledinės žvakės …“. Kol rinkosi dalyviai į šventę, visi norintys galėjo pasimokyti išsikarpyti iš popieriaus įvairiausias snaiges, o tuo metu virtuvėje bendruomenės ir „Sodžiaus“ moterys kepė kalėdinius sausainius, dar šiltutėlius pateikė ant stalo, kuriuos visi bendrai puošėme.  Renginio vedančioji, Kupiškio kultūros centro Alizavos padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Jolanta Užusienienė, pasveikino visus susirinkusius su Šv. Kalėdomis ir pakvietė Kalėdų Senelį šiais žodžiais:

Speigas rūstus ir baltoji pūga

Miega lyg meškos po lapų krūva

Senelis Kalėdų, spjovė į šaltį

Kinko Kalėdinę žąsį į valtį

Jo pareiga , net jei sniego nebus

Mus aplankyt, mažus ir senus…

Visiems  kartu plojant į salę įžengė Kalėdų Senelis su didžiuliu dovanų maišu. Alizavos bendruomenės pirmininkas Bronius Kaminskas pasveikino susirinkusiuosius ir pristatė svečius: Kupiškio rajono merą Dainių Bardauską , Alizavos seniūnę Ramintą Ribokaitę . Svečiai atvyko su dovanomis ir šiltais, nuoširdžiais  sveikinimais.

Šventinės programos metu skambėjo Ugnės Užusienytės ir Evelinos Čereškevičiūtės atliekamos kalėdinės dainelės (vad. R. Kirstukas).  Programą paįvairino inscenizuota pasaka pagal V. Haufą „Nykštukas Nosis“ (vad. bibliotekininkė L. Dešrienė), taip pat  sceninis vaizdelis „Senelės dvejetukas“ (vad. J. Užusienienė ).

Šoko ritminių šokių grupė „Svaja“ (vad. J. Užusienienė).

Programoje pasirodė ir  auksinio balso savininkė, X faktoriaus finalininkė – Miglė Pivoriūnaitė. Jos atliekamos dainos suvirpino visų žiūrovų širdis…

Pasibaigus šventiniam koncertui, Kalėdų Senelis dosniai apdovanojo  didelius ir mažus.

Kupiškio kultūros centro Alizavos padalinio informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio