Skip to main content
Apžvalgos

Kalėdų eglės įžiebimo šventė Šimonyse „Kalėdų paslaptis“

By 12 gruodžio, 2022No Comments

Gruodžio 10 d. Šimonių miestelio aikštėje sužibo Kalėdų eglutė. Vasarą pasodinta, šiemet pirmą kartą žaliaskarė pasipuošė kalėdinėmis puošmenomis. Susirinkę prie Kalėdų eglutės, laukdami jos įžiebimo, šimoniečiai vaišinosi bendruomenės narių išvirta sriuba, Kupiškio kultūros centro Šimonių padalinio skanėstais, šnekučiavosi, pokštavo. Miestelio bendruomenės narė Zita Jakutienė pasveikino susirinkusius ir paskelbė, kad eglutė įžiebiama. Netikėtai suskambusi kalėdinė daina, kurią atliko Šimonių padalinio vokalinis ansamblis „Šilagėlė“(vad. Virginija Skupienė) pradėjo eglutės įžiebimo ceremoniją.

Prie įžiebtos eglutės skambėjo dainos, buvo spėliojamos mįslės, netilo smagios kalbos, pokštai. Staiga pasirodęs Kalėdų senelis su pasakų princese atsinešė ne tik didelį maišą dovanų, bet ir džiugaus jaudulio mažiesiems. Dovanomis apdalinęs vaikus ir su visais pasišnekučiavęs Kalėdų senelis iškeliavo pas kitus vaikus.

Dėkojame Šimonių miestelio bendruomenei už bendradarbiavimą, skanią sriubą, vokaliniam ansambliui „Šilagėlei“ ir vadovei Virginijai Skupienei už dainas, Kalėdų seneliui už viešnagę ir dovanas!

Šimonių padalinio informacija.

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio