Kupiškio kultūros centro senjorų pramoginių šokių kolektyvas „Amrita“

Kolektyvas įkurtas 1994 m. „Amritos“ kolektyve šoka įvairaus amžiaus ir įvairių profesijų žmonės. Yra ir garbaus pensinio amžiaus narių, kurie šoka nuo pat kolektyvo susikūrimo ir jaunų žmonių, kurie ateina tik baigę aukštąsias mokyklas. Kolektyvas aktyviai dalyvauja ne tik Kupiškio miesto ir rajono renginiuose, konkursuose ir šventėse, bet su koncertine programa pasirodo ir kitose šalyse. Tai Ukrainoje, Estijoje ir Švedijoje.

 

Vadovas Nikita ZiminTel. +370 679 16 994, el. paštas guronltu@gmail.com

Po 10-mečio jubiliejaus kolektyvas įveikė nepasitikėjimo ir scenos baimę. Ėmė koncertuoti ir užsienyje: Ukrainoje, Estijoje, Švedijoje. Planuojame Vokietijoje ir Šveicarijoje. Po pasirodymo Ukrainoje, ten prasidėjo tikras šokių bumas. Pamatę šokančius senjorus, ukrainiečiai pajuto, kad šokti ne tik gražu ir malonu, bet ir sveika. Čia amžius ne kliūtis, o privalumas. Ar gi vaikai gali parodyti, kas yra meilė šokiui, kas yra aistra, kas yra moteris. Tai gali parodyti ir iš tikrųjų pajusti tik solidūs ir gyvenimo patirties turintys žmonės. Šokio technika ateina su patirtimi – kuo daugiau šoki, tuo geriau. Gal todėl mūsų poros nebijo dalyvauti konkursuose su senjorais iš kitų miestų. Smagu pasivaržyti su gerais draugais, su kuriais draugaujame beveik 10 metų. Mes su malonumu važinėjame pas juos į svečius. Jiems taip pat malonu pasisvečiuoti pas mus. Per 18 gyvavimo metų kolektyve susikūrė savos tradicijos, papročiai ir net tostai.

2019 m. balandžio 30 d. Kupiškio kultūros centro senjorų pramoginių šokių kolektyve „Amrita“ įvyko prezidento rinkimai. Jau kelintą kartą kolektyvo narių pasitikėjimo neprarado ilgametis prezidentas Kęstutis Paliulis, kuris ir šįkart buvo vienbalsiai išrinktas. Šiai progai „Amritos“ šokėjas, kalvis Gintautas Vaitonis, sukūrė ir padovanojo „Prezidento grandinėlę“.

https://kupiskiokultura.lt/25-aji-karta-amritai-linketa-ilgiausiu-metu/

https://kupiskiokultura.lt/pramoginiu-sokiu-kolektyvo-amrita-viesnage-vaiku-lopselyje-darzelyjesaulute/

https://kupiskiokultura.lt/pramoginiu-sokiu-kolektyvo-amrita-vaiku-stovykla-vilniuje/

https://kupiskiokultura.lt/kupiskio-senjoru-sportiniu-sokiu-klubo-amrita-renginio-ataskaita/