senjorų pramoginių šokių kolektyvas „Amrita“

Kolektyvas susikūrė 1994 m. „Amritos“ kolektyve šoka gydytojai, pedagogai, buhalteriai, ekonomistai ir du generaliniai direktoriai. Yra ir garbaus pensinio amžiaus narių, kurie šoka nuo pat kolektyvo susikūrimo. Tai Stanislovas ir Valerija Rugaičiai. Mes išsiauginome savo pensininkus. Dabar yra ir jaunų žmonių, kurie ateina tik baigę aukštąsias mokyklas. Buvo momentas, kai reikėjo laukti, kol sueis 30 metų, kad patektum į „Amritos“ kolektyvą. Net patiems įdomu, kas nustatė tokią amžiaus ribą. Mes džiaugiamės visais, ir net amritiečių gimusiais vaikučiais.

Tel.:+370 674 1644

Irina BubnovaKolektyvo vadovė

Po 10-mečio jubiliejaus kolektyvas įveikė nepasitikėjimo ir scenos baimę. Ėmė koncertuoti ir užsienyje: Ukrainoje, Estijoje, Švedijoje. Planuojame Vokietijoje ir Šveicarijoje. Po pasirodymo Ukrainoje, ten prasidėjo tikras šokių bumas. Pamatę šokančius senjorus, ukrainiečiai pajuto, kad šokti ne tik gražu ir malonu, bet ir sveika. Čia amžius ne kliūtis, o privalumas. Ar gi vaikai gali parodyti, kas yra meilė šokiui, kas yra aistra, kas yra moteris. Tai gali parodyti ir iš tikrųjų pajusti tik solidūs ir gyvenimo patirties turintys žmonės. Šokio technika ateina su patirtimi – kuo daugiau šoki, tuo geriau. Gal todėl mūsų poros nebijo dalyvauti konkursuose su senjorais iš kitų miestų. Smagu pasivaržyti su gerais draugais, su kuriais draugaujame beveik 10 metų. Mes su malonumu važinėjame pas juos į svečius. Jiems taip pat malonu pasisvečiuoti pas mus. Per 18 gyvavimo metų kolektyve susikūrė savos tradicijos, papročiai ir net tostai.

2019 m. balandžio 30 d. Kupiškio kultūros centro senjorų pramoginių šokių kolektyve „Amrita“ įvyko prezidento rinkimai. Jau kelintą kartą kolektyvo narių pasitikėjimo neprarado ilgametis prezidentas Kęstutis Paliulis, kuris ir šįkart buvo vienbalsiai išrinktas. Šiai progai „Amritos“ šokėjas, kalvis Gintautas Vaitonis, sukūrė ir padovanojo „Prezidento grandinėlę“.

Yra susikūrusi nevyriausybinė organizacija „Amrita“, kuri turi savo nuostatus, banko sąskaitą, prezidentą. Daugelį metų klubui vadovavo Stanislovas Rugaitis. Dabar jau trečius metus klubui vadovauja šokėjas Kęstas Paliulis. „Amritos“ klubas nuolat rengia ir vykdo įvairius šokių projektus.

Dabar „Amrita“ turi pradedančiųjų šokėjų grupę, moterų šokių grupę „Ledies style“.

Grupės dirba pagal grafiką.

Antradieniais ir ketvirtadieniais : „Ledies style“ 18.00 val.
Porinių šokių grupė ( pradedantieji) 19.00 val.
Pagrindinė grupė „Amrita“ 20.00 val.

Ketvirtadieniais ir penktadieniais: Jaunimo pramoginių šokių grupė 16.00 val.