Kupiškio kultūros centro Šepetos laisvalaikio salės kapela „Kairabalė“

Kapela dažnai atstovauja ne tik Šepetos laisvalaikio centrui, bet ir kaimo bendruomenei aplinkinių rajonų bendruomenių renginiuose. Taip pat kviečiama į rajoninius renginius. Šią vasarą kapela koncertavo Vilniaus kupiškėnų klubo rengtoje Aukštaičių gegužinėje, iš kurios parsivežė neišdildomus įspūdžius. Kapelos nariai noriai lanko repeticijas, jose bei koncertuose groja su savo asmeniniais instrumentais. Todėl atsiradus galimybei Šepetos kaimo bendruomenės vardu buvo parašytas projektas ,,Kartu – mes jėga ir dainoje, ir darbe“.

Kolektyvas su mielu noru atlieka ne tik liaudies bei populiarių kompozitorių, bet ir pačių sukurtas dainas. Pasitaiko tokių progų, kad visi Šepetos laisvalaikio centro kolektyvai susiburia į vieną bendrą, galima sakyti, Šepetos chorą. Tokios sudėties kolektyvai pasirodo per didžiąsias šventes, jie atlieka jungtines dainas, atidarydami arba uždarydami renginį.

Vadovė Vaiva Mališauskienė
Mob. 8 606 93001

Atnaujinta: rugsėjo 14, 2017, 14:22

 DĖMESIO! Keičiasi teatrų festivalio „Art do“ kovo 25 d., 18 val. repertuaras. Vietoje Vilniaus kamerinio teatro spektaklio „JiJis“ matysite Kauno miesto kamerinio teatro spektaklį „Nesamas miestas" (rež. Arvydas Lebeliūnas). Trukmė - 2 val. 20 min. Bilieto kaina 5, 7 Eur .   Kovo 20 d., 11 val. spektaklis vaikams „Siaubo pasakos“ n e į v y k s.    Leiskime laiką kartu!