Kapela „Kairabalė“

Šepetos laisvalaikio salėje kapela „Kairabalė“ pradėjo veiklą nuo 2006 m. Kapela koncertuoja Kupiškio kultūros centro, padalinių, laisvalaikio salių renginiuose, vyksta į šventinius renginius visoje Lietuve. Kolektyvas atlieka liaudies dainas, kompozitorių kapelinę muziką bei pačių sukurtas dainas ir melodijas.

 Kapelos nariai noriai lanko repeticijas, aktyviai dalyvauja koncertinėje veikloje. Dalis muzikantų groja su savo asmeniniais instrumentais. Kita dalis muzikantų groja su Šepetos kaimo bendruomenės muzikos instrumentais, neatlygintinai naudojasi Šepetos kaimo bendruomenės garso stiprinimo aparatūra. Instrumentai ir garso stiprinimo aparatūra buvo įsigyta parašius ir įvykdžius projektą ,,Kartu – mes jėga ir dainoje, ir darbe“. 2012-2015 m. projektą vykdė Šepetos kaimo bendruomenė, o Šepetos laisvalaikio salė projekte buvo parteriai ir padėjo vykdyti projekto veiklas.
2014 m. ir 2015 m. kapela ,,Kairabalė“ dalyvavo Širvintų kultūros centre rengtose regioninėse kaimo kapelų šventėse – varžytuvėse „Kaimynėli, būki svečias“.
2015 m. spalio 10, 11 d. kapela dalyvavo Tarptautiniame bendruomenių susitikime-festivalyje „Nida InterComm-2015“ Nidoje.
2018 m. liepos 23 d. kapela koncertavo Latvijoje (Balvų savivaldybėje), atstovavo Kupiškio kraštą.
2019 m. lapkričio 24 d. Šepetos laisvalaikio salėje kapela „Kairabalė“ organizavo 10-tąją kapelų šventę „Spanguolynė“.

Kolektyvo nuotraukų galerija:

Tel.: 8 606 93001

Vaiva MališauskienėVadovė