Skip to main content
Apžvalgos

Koncertas Tarptautinei šeimos dienai paminėti „Po obels žiedu“ Šimonyse

By 16 gegužės, 2022No Comments

 

Gegužės 14 d. Kupiškio kultūros centro Šimonių padalinyje vyko šventinis koncertas „Po obels žiedu“, skirtas Tarptautinei šeimos dienai paminėti. Koncertą ukrainietišku šokiu pradėjo Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio vaikų ir jaunimo šokių studija „Amazing“ (vad. I. Bubnova) taip palaikydami ukrainiečius, kurie kovoja už teisę gyventi, už teisę džiaugtis savo šeimomis.

Koncertinėje programoje dalyvavo Šimonių padalinio kolektyvai iš Adomynės, Juodpėnų ir Šimonių miestelio. Nuotaikingas dainas dovanojo folklorinis ansamblis „Jara“, duetas „VirGina“ užbūrė lyrinėmis dainomis, ansamblis „Šilagėlė“ džiugino širdį dainuodami apie pavasarį ir žiedus, „Juodupėlė“ apdainavo romantiškus jausmus mylimiesiems. Visų šių kolektyvų vadovė – Virginija Skupienė. Šimonių miestelio bardas Viktoras Bražas sužavėjo savo atliekamais kūriniais. Gitaros garsai ir dainos melodingai vinguriavo ne tik salėje, bet ir klausytojų širdyse. Kupiškio kultūros centro Subačiaus padalinio vaikų ir jaunimo šokių studija „Amazing“ visus nukėlė į vaikystę, priminė krėstas išdaigas ir džiugino piratų, kaubojų bei čigoniškais šokiais.

Kupiškio kultūros centro Šimonių padalinio darbuotojai sveikino visus gimusius gegužės mėnesį. Jiems padovanoti rankų darbo atvirukai.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie gražios šventės. Ačiū Šimonių padalinio kolektyvams „Jara“, „Juodupėlė“, „Šilagėlė“,duetui „VirGina“ ir jų vadovei Virginijai Skupienei. Dėkojame kultūros centro Subačiaus padalinio vaikų ir jaunimo šokių studijai „Amazing“ bei jų vadovei Irinai Bubnovai. Nuoširdus ačiū jaunajam bardui Viktorui Bražui.

Šimonių padalinio informacija

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio