Apžvalgos

Kultūros centro debiutas Vilniaus knygų mugėje

By 24 vasario, 2020 27 vasario, 2020 No Comments

   Vasario 20-23 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyko 21-oji Vilniaus knygų mugė. Joje šiemet pirmą kartą debiutavo ir Lietuvos kultūros centrai, įsikūrę šalia Muzikos salės.
Tarp dvidešimties Lietuvos kultūros centrų vardų skambėjo ir Kupiškio vardas. Lankytojai turėjo puikią progą sužinoti apie regionuose vykstančius muzikos, šokio, teatro festivalius ir konkursus.  Kupiškio kultūros centro veiklą pristatė direktorė Jolita Janušonienė ir kūrybingieji darbuotojai drauge su Vaikų ir jaunimo teatro studija (vad. Vilija Morkūnaitė).

   Kupiškio kultūros centras dėkoja organizatoriams, Lietuvos nacionaliniam kultūros centrui ir jo direktoriui Sauliui Liausai, lankytojams už dėmesį, patirtį bei bendrystės jausmą. Ypač malonu, kad Kupiškio kultūros centrą aplankė ir palaikė Kupiškio rajono savivaldybės administracija, žinomi kupiškėnai, tokie kaip dainininkas ir atlikėjas Justinas Jarutis, Miglė Pivoriūnaitė, Valda Ridikaitė bei Vilniaus kupiškėnų klubas. Įspūdžiai patys geriausi, džiugu, kad Lietuvoje tiek daug kultūros centrų, galinčiu žiūrovams pasiūlyti pačių įvairiausių renginių, ir kurie nori bendradarbiauti.

   Šių metų Vilniaus knygų mugės  lankytojų skaičius perkopė visus iki šiol fiksuotus rekordus – 72 930! Nuostabu, kad Lietuvoje vis auga susidomėjimas knygomis ir kultūra.
   Knygų muge, iki pasimatymo kitais metais!

Kupiškio kultūros centro informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply