Skip to main content
Apžvalgos

Kupiškėnai ūžė akcijoje „Visa Lietuva šoka“

By 19 rugsėjo, 2016No Comments

                     Rugsėjo 16-ąją bene visa Lietuva lingavo ir trypsėjo Lietuvos liaudies kultūros centro inicijuotoje akcijoje „Visa Lietuva šoka 2016“. Noras linksmai praleisti penktadienio vakarą šokant neapleido ir kupiškėnų. Prie Kupiškio kultūros centro surengtoje akcijoje įsitikinti, kad lietuvių liaudies šokiai yra išties smagūs bei gražūs, suskubo ir jaunimas.

                      O koks šokis be muzikos? Įsisukti šokėjams į lietuvių liaudies muzikos garsus padėjo Kupiškio kultūros centro Etninės kultūros skyriaus vedėja – etnografė Alma Pustovaitienė, folkloristė Daiva Palionienė ir muzikantas Alfredas Buška.

                      Akcijos metu buvo sušokta per dešimt lietuvių liaudies šokių, o vakarą vainikavo visoje Lietuvoje šoktas 19 valandą šokis „Ratelinė polka“. Renginio metu netrūko geros nuotaikos, energijos bei nuoširdžių sveikinimų. Gražios šventės metu buvo pasveikinta ir sukaktuvininkė – Kupiškio kultūros centro dailininkė Rimgailė Laskauskaitė, kuri šventė gimimo dieną. Susirinkusi šokėjų minia sveikino dainuodami „Ilgiausių metų linkim mes“.

Kupiškio kultūros centro informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio