Skip to main content
Apžvalgos

Kupiškėnėms pergalingi „Šilų aidai – 2018“

By 10 balandžio, 2018No Comments

   Balandžio 7 d. per keturiasdešimt kolektyvų susirinko į Lietuvos vokalinių ansamblių šventę – konkursą „Šilų aidai“, Šilalėje organizuojamą jau 40-metį.
   Dainininkus vertino aukščiausio lygio muzikos profesionalų komisija: choro dirigentas ir dainininkas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos mišraus choro meno vadovas ir dirigentas, choro dirigavimo katedros vedėjas profesorius Dainius Puišys, dainininkė, nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dainavimo katedros vedėja, profesorė Asta Krikščiūnaitė ir muzikologas, publicistas, radijo bei televizijos laidų ir koncertų vedėjas, vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas Viktoras Gerulaitis. Kolektyvai varžėsi keturiose kategorijose.
   Lietuvos vokalinių ansamblių šventėje – konkurse „Šilų aidai“ garsiai nuskambėjo ir Kupiškio vardas. Miestų ir rajonų centrų mažųjų ansamblių kategorijos nugalėtojomis tapo (šeštą kartą iš eilės) Kupiškio kultūros centro moterų duetas „Duo“ (vad. Nidija Sankauskienė). Apdovanojimų pabaigoje buvo įteiktas garbingiausias absoliutaus nugalėtojo prizas, kuris atiteko balsingajam Kupiškio kultūros centro moterų vokaliniam ansambliui „Versmė“ (vad. Nidija Sankauskienė).
   Nuoširdžiai sveikiname ir didžiuojamės šiais kolektyvais bei jų vadove. Sėkmės ir telydi Jus skambios dainos!

Kupiškio kultūros centro informacija
Nuotraukos Šilalės socialinio darbo organizatoriaus Aivaro Armono

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio