Skip to main content
Apžvalgos

Kupiškio KC Noriūnų padalinio moterų vokalinis ansamblis „Naktakė“ pelnė prizinę vietą festivalyje „Skrendanti muzikos paukštė“

By 6 spalio, 2025No Comments
Spalio 4-ąją Kupiškio KC Noriūnų padalinio moterų vokalinis ansamblis „Naktakė“ dalyvavo Leliūnuose vykusiame festivalyje-konkurse „Skrendanti muzikos paukštė“ ir pelnė garbingą III vietą.
 
Didžiuojamės mūsų kolektyvu – jų nuoširdus darbas, meilė muzikai ir bendrystei atsispindėjo kiekviename atliekamame kūrinyje. Didelis AČIŪ kompetentingai, profesionaliai ir objektyviai komisijai už vertinimą bei įžvalgas. Taip pat nuoširdžiai dėkojame organizatoriams už šiltą priėmimą, svetingumą ir vaišes, kurios tik dar labiau sustiprino šventinę nuotaiką ir bendrystės dvasią.
 
Muzika – tai universali kalba, kuri sujungia sielas, stiprina draugystę ir kuria tikrąją bendrystę. Tokie renginiai įkvepia kurti, dalintis ir augti kartu.
 
Su džiaugsmu laukiame naujų susitikimų ir muzikinės kelionės tęsinių!
kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio