Skip to main content
Apžvalgos

Kupiškio kultūros centro senjorų pramoginių šokių kolektyvo „Amrita“ trisdešimtmečio šventė

By 27 sausio, 2024No Comments

Sausio 27 dieną Kupiškio kultūros centre vyko nuostabi, spalvinga, pilna gerų emocijų ir publikos plojimų šventė – senjorų pramoginių šokių kolektyvas „Amrita“ minėjo savo kūrybinės veiklos 30-metį. Įdomiausias savo šokio kompozicijas koncerte parodė ne tik „Amritos“ šokėjai, bet ir visas pulkas gerų bičiulių: tai – pramoginių šokių klubai: „Tango“ (Panevėžys, vadovė Rima Karalevičienė), „Vėja“ (Ukmergė, vadovė Aldona Satkūnaitė), „Sirenos“ (Rokiškis, vadovė Aušra Skruodienė), „Volta“ (Vilnius, vadovai Mika Šimkūnaitė ir Mindaugas Baškys), „Pilėnai“ (Kaunas, vadovai Daiva ir Albinas Pugevičiai), rytietiškų šokių studija „Ya Elbi“ (Rokiškis, vadovė Giedrė Adomaitienė), „Sidabrinė ledi“ (Kupiškis, vadovas Nikita Zimin). Kolektyvo „Amrita“ įkūrėjai ir ilgametei vadovei Irinai Bubnovai dėkojo renginyje dalyvavęs Lietuvos respublikos seimo narys Valdemaras Valkiūnas, buvo įteiktos ir  Seimo nario Vidmanto Kanopos bei Seimo pirmininko pavaduotojo  Andriaus Mazuronio padėkos. „Amritos“ kolektyvą kūrybinės sukakties proga sveikino rajono savivaldybės vicemeras Valdas Šateika, mero patarėja Auksė Čepelė, jie  įteikė padėkas kolektyvo įkūrėjai Irinai Bubnovai, kolektyvo senbūviams Stasei ir Apolinarui Petravičiams ir Jurijui Bubnovui. Nuoširdžius padėkos žodžius kolektyvui tarė kultūros centro Kultūrinės veiklos seniūnijose skyriaus vedėja, laikinai einanti direktoriaus pareigas Inga Dovydėnienė ir įteikė simbolinę dovaną dabartiniam kolektyvo „Amrita“ vadovui Nikitai Zimin. Jautriai savo buvusią šokių mokytoją sveikino Irmina Puipaitė-Blaževičienė, „Amritoje“ šokantį brolį Kęstutį su žmona Rima šmaikščiai pasveikino Vidmantas Paliulis. Na, o patys „amritiečiai“ kiekvieną svečių kolektyvą taip pat pristatė, apibūdindami išmoningais palyginimais. Gausiais  aplodismentais publika apdovanojo vokalinį duetą „Lingo“ (vadovė Inga Baniulienė), kuris dainomis papuošė šokių šventę. Mielus padėkos ir sveikinimo žodžius kolektyvui tarė folkloro kolektyvo „Kupkėmis“ atstovai. O ir patys „amritiečiai“ nuoširdžiai pasveikino ir apdovanojo kolektyvo senbūvius: Stasę ir Apolinarą Petravičius, Jurijų Bubnovą, na, o kolektyvo įkūrėjai Irinai Bubnovai įteikė fotokoliažą iš viso kūrybinio gyvenimo 30-mečio.

Antrojoje renginio dalyje svečiai ir dalyviai stebėjo „Amritos“ bičiulių – šokių kolektyvų prisistatymą parade, pakviesti renginio vedančiųjų šokėjai lengvai sukosi Vienos valso ritmu. Muzikinius kūrinius dovanojo Kupiškio meno mokyklos mokinės: akordeonininkė Urtė Baltakytė (mokytoja G. Bartaševičienė) bei solistė Rugilė Pilkauskaitė (mokytoja N. Sankauskienė).

Sakoma, kad  šokant  pasaulis tampa stebuklingas ir šiandien tą stebuklą kupiškėnų publikai padovanojo  „Amrita“ ir jos bičiuliai. Proginio koncerto režisierė ir vedėja Vilija Morkūnaitė, garsino Andželika Stokytė, šviesų operatorius Romas Stukas, šventiniu dekoru rūpinosi Ingrida Rudzinskienė, šventės akimirkas fiksavo Gintarė Baseckaitė-Nacar.

 

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio