Skip to main content
Apžvalgos

Laičiuose dūzgė „Sporto ir meno šventė“

By 28 gegužės, 2018No Comments

   Šiltėjantis oras vis labiau kviečia aktyviai leisti laiką, mėgautis grynu oru, o koncertų sales pakeisti erdve po dangumi. Šiltėjančio oro receptui neatsispyrė ir Kupiškio kultūros centro Laičių padalinys, kuris vietos bendruomenę ir svečius subūrė į „Sporto ir meno šventę“, vykusią Laičių padalinio prieigose. Tądien oras buvo lyg užsakytas, todėl pasimėgauti šiltu pavasariu, sportinėmis rungtimis ir skambančia muzika atvyko gausus būrys žiūrovų.

   Graži idėja, sujungti sportą ir meną, kilo nenuilstančiai kultūros švietėjai, Laičių padalinio kultūrinės veiklos vadybininkei Jelenai Valkauskienei, kuri nuolatos siekia telkti bendruomenę ir tuo pačiu bendradarbiauti su kitais Kultūros centro padaliniais, laisvalaikio salėmis. Draugystės ryšiai papuošė ir renginį. Jo vesti atvyko Subačiaus padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Inga Dovydėnienė, koncertavo Salamiesčio padalinio kantri muzikos grupė „Lyja“ (vad. Almantas Totoris), meno vadovas ir muzikantas Rimvydas Kirstukas iš Alizavos padalinio bei Kupiškio kultūros centro pučiamųjų orkestro vadovas, saksofonistas Saulius Laucius. Geranoriškai su sportinėmis rungtimis draugauti kvietė gyvenamosios vietovės bendruomenės atstovė, Skapiškio seniūnijos Laičių seniūnaitijos seniūnaitė Žydra Andrijauskienė. Šventę savo dirbiniais pagyvino tautodailininkė Laima Lapėnienė, keramikė Asta Tarozienė ir Laičių bendruomenės sūrininkės Birutė Širkevičienė, Violeta Mikalauskienė. Sportininkams atgauti jėgas padėjo bendruomenės šeimininkės Sigutė Mažylienė, Danguolė Naujikienė bei „virtuvės šefas“ Vidmantas Valkauskas, kurie šventės dalyvius dosniai vaišino naminiais šašlykais.

   Šventės proga Laičių bendruomenę sveikino ir už atsidavimą savo darbui, Kultūrinės veiklos vadybininkei Jelenai Valkauskienei, dėkojo Kupiškio kultūros centro direktorė Jolita Janušonienė. Po sveikinimų direktorė dalyviams įteikė padėkos raštus už dalyvavimą ir pagalbą organizuojant „Sporto ir meno šventę“. Jelena Valkauskienė suskubo apdovanoti aktyviausių, geriausiai sportinėse rungtyse pasirodžiusių komandų. Pasipylė simbolinių dovanų lietus, po kurių oficialioji šventės dalis buvo baigta, tačiau žmonės nenorėjo skirstytis ir dar kurį laiką liko bendrauti.

                            

Kupiškio kultūros centro informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc

Leave a Reply