Skip to main content
Apžvalgos

Laičiuose tradiciškai pakvipo sūriais

By 13 spalio, 201716 spalio, 2017No Comments

    Kam trylikta diena ir dar penktadienis didžiausia asociacija su galimai būsimomis nelaimėmis, o kam – vienos laukiamiausios metų šventės minėjimas. Spalio 13-ąją Kupiškio kultūros centro Laičių padalinys 12-ąjį kartą atšventė tradicinę sūrio šventę – konkursą „Ir sudėjau skanų sūrį“. Net šešiolika vietos ir apylinkių bendruomenių šeimininkių pristatė savo rankų darbo sūrius, kurių buvo pačių įvairiausių. Tam, kad šie sūriai būtų tinkamai įvertinti ir apdovanoti nominacijomis, renginio vedančiosios subūrė vyrišką komisiją, kurią sudarė: LR Seimo narys Raimundas Martinėlis, Skapiškio seniūnijos seniūnas Valdas Juškevičius bei Pandėlio, Panemunio ir Skapiškio klebonas Albertas Kasperavičius. Kol komisija dirbo atsakingą darbą, žiūrovus linksmino Kupiškio kultūros centro folklorinis ansamblis „Kupkėmis“ (vad. Alma Pustovaitienė) ir kultūros darbuotojas, muzikantas Almantas Totoris.
    Šventėje gražių žodžių negailėjo Kupiškio kultūros centro direktorė, kuri sveikino šventės sumanytoja, ilgametę Laičių padalinio kultūrinės veiklos vadybininkę Jeleną Valkauskienę ne tik savo, bet ir Kupiškio rajono savivaldybės mero Dainiaus Bardausko vardu. Tądien jis šventėje nedalyvavo, nes buvo išvykęs į Lietuvos savivaldybių asociacijos organizuotą renginį „Auksinės krivūlės“, skirtą už ryškiausias iniciatyvas ir darbus pagerbti Lietuvos savivaldybes. Garbingas apdovanojimas atiteko ir Kupiškio miestui.
    „Ir sudėjau skanų sūrį“ vedė „sesučių“ duetas – Subačiaus padalinio kultūrinės veiklos vadybininkė Inga Dovydėnienė kartu su Kupiškio kultūros centro darbuotoja Karolina Vaižmužyte. Šventinę nuotaiką jaukumu papildė Gražutės Valaitienės mezginių paroda „Rankų ir širdies šiluma“.

Kupiškio kultūros centro informacija

kkc

Author kkc

More posts by kkc
Eiti prie turinio